Eviye bataryalarında hansgrohe yenilikleri

Mutfakta yepyeni ürün fikirleri

Mutağınızda nefis bir kombinasyon oluşturabilmenizi sağlayacak yeni ürün fikirlerini keşfedin. Mutfak tutkunları için el duşu ve iki akış şekli ile donatılmış modellerden tutun, minimalistler için tasarlanmış kompakt modellere kadar. M42 serisi, mutfakta en çok vakit geçirilen alan için yepyeni ürün fikirleri sunmaktadır. hansgrohe’den maksimum çeşitlilik ve cazip fiyatlar ile her mutfak tasarımı ve türü için ürün yenilikleri. 

hansgrohe’den başlık çekilerek hortumu uzatılabilen yeni mutfak bataryası
Modern, organik ve keskin hatlı bir tasarıma sahip olan M42 mutfak armatürü, her türlü mutfak tasarımına değer katar.

Eviye alanında heyecan verici bir yenilik yapın

Hayalinizde eviyenizin ötesine uzaman geniş bir çalışma alanı mı var? hansgrohe, modern M42 serisi ile her mutfak tasarımına ve kullanıcı profiline uygun yeni ürün fikirleri sunmaktadır. M42 serisindeki mutfak armatürlerinin her biri döndürülebilir ve başlıklarının hortumu çekilerek uzatılan ve uzatılamayan seçeneklere sahiptir. Bu sayede, su akışını ihtiyacınıza göre yönlendirebilirsiniz. İki akış şekli sunan model, esneklik sağlar: Önce büyük kap veya şişelere su doldurabilir ve hemen ardından duş fonksiyonu ile sebzelerinizi ve tencerelerinizi yıkayabilirsiniz. Duş başlığının hortumu çekilerek uzatılabilir bataryalar, tercihe bağlı olarak sBox ile de temin edilebilir. Bataryanın altında bulunan hortum sistemi sayesinde kolay bir kullanım sunulur ve monte edilen ürüne bağlı olarak hortum 76 cm’ye kadar dışarıya çekilebilir.

Modern tasarıma sahip geniş bir ürün yelpazesi

Alışılmışın ötesinde sunulan seçeneklerden faydalanın: İki yüzey için sunulan üç temel tasarım ve beş yükseklik, her mutfak ile ahenkli bir uyum sağlayabilecek modern tasarımlardan faydalanabileceğiniz anlamına gelir. Yüksek “kuğu batarya” modellerinden mi hoşlanıyorsunuz yoksa kompakt çözümlerden mi? Peki, bataryanın hortumunun çekilerek uzatılabilmesini ister misiniz? Kararınız ne olursa olsun: Bataryanın geniş kolu kullanım konforu sunar ve sabunlu ellerle bile kolayca kullanılabilir. Mutfağınız için tercihinizi, zamansız ve kaliteli bir tasarımdan yana kullanın.

M42, kullanışlı ayrıntıları ile öne çıkıyor

Kaliteli şaft bağlantısı sayesinde, yeni bataryanızın montajı kolay ve güvenilir bir şekilde yapılabilir. Test edilmiş PEX bağlantı boruları, döndürülüp kıvrılabilir ve sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Mutfak armatürünün temizliği, QuickClean teknolojisi sayesinde hızlıca yapılabilir ve çekilebilen başlık MagFit sistemi sayesinde armatürün çıkış noktasına güvenilir ve sabit bir şekilde oturur. Armatürün dar alanlara veya pencere önüne monte edilmesi gerektiği takdirde: Yeni ve çok yönlü mutfak yardımcıları, bu senaryolar için de akıllı ve estetik çözümler sunmaktadır. Yeni ürün serisi, ayrıca su ısıtıcısı bağlantısı sunan bir modele de sahiptir.
Mutfaklar için yeni bir ürün: Yaşam gibi çok yönlü

Her türlü mutfak tasarımına uygun

Mutfağınız, hem size hem de alışmış olduğunuz çalışma şeklinize tabii ki uygun olabilmelidir! Bu noktada, su kullanımına ilişkin olarak her aşçının kendi tercihleri vardır. M42 serisi, sunduğu seçenekler sayesinde her talebe cevap verebilmektedir:
Başlık hortumu çekilerek uzatılabilen armatür, çok yönlü bir kullanım sunar.
sBox’lı M42 modellerinin başlığı, 76 cm’ye kadar çekilebilir ve bu sayede geniş bir alanda kullanım sunar.

İşlevsellik ön planda: Pratik kullanıcı

Pratik kullanıcı, kompakt bir tasarımda daha fazla işlevselliğe değer verir. Tasarım önemlidir ama dominant olmamalıdır. Aynı tercihler batarya için geçerlidir. Önerimiz: Eğimli gagası ve normal ama hacimli akış şekli olan bir batarya. AirPower teknolojisi, suya bol miktarda hava katarak suyun verimli kullanımını sağlar. Bataryanın geniş kolu, en üst düzeyde kullanım konforu için tasarlanmış olup görselliği ile de öne çıkar.
Aşçılığı hobi edinmişlerin mutfakları için yeni “kuğu batarya”.
“Kuğu batarya” tasarımlı yüksek M42, döndürülebilir gaga ve tercihe bağlı olarak çekilerek uzatılabilen hortumlu başlık ile temin edilebilir. Çekilerek uzatılabilen hortumlu model, tercihen sBox ile birlikte de mevcuttur.

Aşçılığı sevenlerin mutfak yardımcısı

Aşçılığı hobi edinmiş olanlar ve tutkulu aşçılar, bataryanın sunduğu hareket özgürlüğüne ve çok yönlü çalışma olanaklarına büyük değer verir. Harika bir öneri: Tam döndürülebilen, 220 mm yüksekliğe (tezgâh ile gaga arasındaki mesafe) sahip ve akma şekli değiştirilebilen M42 “kuğu batarya”. Hortumu çekilerek 76 cm’ye kadar uzatılabilen başlıkta bulunan düğme, laminar veya duş spreyi akış şeklini kolayca seçebilmenizi sağlar. Hortum, kullanıldıktan sonra kolayca sBox’a geri çekilebilir. Başlığı manyetik olarak tutan MagFit sistemi sayesinde, hortum neredeyse tamamen sessiz olarak geri çekilir ve başlık armatüre kusursuzca sabitlenir.
Eviyedeki yenilik: Kompakt mutfak bataryası.
AirPower teknolojisi, mutfak bataryasının verimli su akışına bolca hafa katar. Kompakt ebatlarda yüksek tasarım kalitesi.

Minimalistler için kompakt tasarım

Minimalistler, küçük ama kusursuz çözümler sever. İşlevsellikten ve uzun ömürlü kaliteden ödün vermek istemezler. Bu tanım, ComfortZone 100 özelliğine sahip olan ve 360 derece döndürülebilen M42’ye tam uymaktadır. M42, hacimli normal su akışını evyede istediğiniz noktaya yönlendirebilmenizi sağlar. Bataryanın geniş kolu, sabunlu ellerle bile suyu hassas biçimde ayarlayabilmenize izin verir.
Cam önüne montaj için yeni hansgrohe mutfak armatürü.
Işık, işlevselliğin ve zamansız tasarımın üzerine düşsün: Cam önüne monte edilebilen M423-H120, camı açabilmeniz için kolayca tabanından sökülüp kenara yatırılabilir.

Camın önünde ferah bir alan

Camın önümdeki saf zarafet: Işık alan bir alan, net hatlara sahip tasarımlar için ideal bir yerdir. Yeniliklerle dolu programımızın, size zamansız zarafete sahip bir önerisi var: Cam önüne montaj için, 120 mm’lik ComfortZone yüksekliğine sahip M42. Camı açmak için: Bataryayı tek elinizle tabanından kolayca sökün ve kenara yatırın. Hepsi bu kadar. M42’yi yeni eviye bataryanız olarak tercih etmeniz için bir diğer neden: Yatay gagalı modern ve yuvarlatılmış kenarlı bu tasarım, her mutfağın görünümüne değer katar.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın