Basınçsız sıcak su hazırlayıcısı

Düşük basınç armatürleri: Açık ısıtıcı için uygun eviye bataryası

Halk arasında düşük basınç armatürleri olarak da bilinen açık, basınçsız sıcak su hazırlayıcılar için, merkezi bir sıcak su beslemesine değil de basınçsız bir sıcak su deposuna bağlıysalar mutlaka batarya gereklidir. Düşük basınç armatürleri sıcak su hazırlayıcısının açık sisteminin özel teknik şartlarına göre uyarlanmıştır.

Basınçsız su ısıtıcıları için mutfakta batarya.

Bir düşük basınç armatürü nasıl çalışır?

Basınçsız sıcak su hazırlayıcıları için daima bir düşük basınç armatürü gerekmektedir. Bunlar hem mutfak hem de banyo için sunulmaktadır.

Karma bataryalarda gaga sürekli açık kalır ve musluğun açılması, ısıtıcıya soğuk taze su akmasını sağlayarak, sıcak suyu yukarıya iter. Böylelikle düşük basınç armatürleri her ısınma evresinde su yayılmasına damla şeklinde bir tasma ile tepki vermektedir (basınçsız sistem). Açık bir sıcak su hazırlayıcı herhangi bir eviye bataryası ile kombine edilirse, ısıtıcı zarar görür: Mutfak için sıradan batarya, kapalı pozisyondayken gagayı komple kapar ve bir taşma oluşmasına izin vermez.

Açık ısı ısıtıcıları için Talis S düşük basınç batarya.

Bir düşük basınç armatürü nerede kullanılır?

Açık, basınçsız sıcak su hazırlayıcı için bataryalar, el duşu veya dönebilir gagalı opsiyonlarla da temin edilebilen eviye üniteleri için sunulmaktadır.

Banyo için çoğunlukla misafir tuvaletinde açık sıcak su deposu kullanılır.

Teknik verileri, ölçüleri, montaj kılavuzlarını ve servis talimatlarını ve ek olarak yardımcı videoları elektronik yedek parça kataloğumuzda bulabilirsiniz. 

Mutfak için düşük basınç armatürleri seçmesi

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın