Eviye başında daha fazla hareket alanı

Kolay ve rahat: Çekilerek hortumu uzatılabilen mutfak armatürleri ve hansgrohe sBox

Suyu hedefli kullanın ve mutfağınızda tasarımıyla da göze hitap eden teknolojiden faydalanın. Hortumu çekilerek uzatılabilen spiralli mutfak bataryası, daha fazla hareket alanı kazandırır. Buna ek olarak, düğme üzerinden kontrol edilebilen ve çeşitli akış şekilleri sunan çözümün kolaylıklarından faydalanın. Eviye başında yaptığınız işler, kusursuz bir kullanım sunan akıllı hortum toplama kutusu sBox ile daha rahat.

Daha fazla hareket alanı: sBox her işi kolaylaştırıyor

hansgrohe’nin hortumu çekilerek uzatılabilen spiralli mutfak bataryaları, eviyede suyu çok daha esnek bir şekilde kullanılabilmenizi sağlar. Ayrıca formuyla göze de hitap eder.

  • Spiralli armatür, eviye başındaki hareket alanınızı arttırır; hatta sBox ile kombine edildiğinde 76 cm’ye kadar genişletir. Bu özellik, örneğin bitkilerinizi sularken veya yüksek vazoları doldururken büyük bir avantaj sağlar.
  • Çekilen bir hortuma sahip olup aynı zamanda sağa ve sola döndürülebilen batarya, iki bölmeli bir eviyede çok daha verimli bir şekilde çalışabilmenizi sağlar.
  • MagFit manyetik tutucu sayesinde hortum neredeyse tamamen sessiz bir şekilde geri toplanır ve su çıkış ucunun merkezine sabitlenir.

hansgrohe sBox: Düşünmenizi gerektirmeyen güvenilir bir sistem

Eviye başındaki işlerin tamamen sorunsuz ilerlemesi, mutfakta zaman geçirenler için büyük bir memnuniyet kaynağıdır. hansgrohe sBox ile donatılmış mutfak bataryalarımız ile tanışın: Hortumları çekilerek uzatılabilen mutfak bataryalarımızın birçoğu ile birlikte gelen güvenilir hortum toplama kutusu, bataryanın kullanımında hiç beklenmedik derecede kolaylık sunar. Tezgâhın altına toplanan hortumun güvenilir ve gözden uzak bir şekilde yönetilebilmesini sağlayan sistem sayesinde, eviyenizdeki işlerinize tamamen konsantre olabilirsiniz. sBox, hem hortumlu mutfak bataryaları hem de eviye kombinasyonları ile birlikte temin edilebilir.
Eviyenin altında yerden tasarruf ettiren sBox.
sBox’un temiz ve kompakt hortum yönetim sistemi, tezgâhın altında yer kazandırır ve derli toplu olmasını sağlayarak kullanımını kolaylaştırır.

hansgrohe sBox: Kolayca sağlanan düzen

Şu senaryo size tanıdık geliyor mu? Eviyenizin altında bulunan dar alanda birçok malzeme muhafaza ederiz. O malzemelerin arasında bir de spiralli armatürümüzün hortumunu görürüz. Bu da tezgâhın altında karmaşaya neden olur. Zamandan tasarruf ettirilen sBox, bu noktada devreye girer ve kovanız ve temizlik malzemeleriniz için daha fazla yer kazandırır. Bu sayede eviyenin altında kolayca düzen sağlanabilir.
sBox ile güvenilir hortum yönetimi.
Tezgâhın altında açıkta bulunan bir hortum, sıkışmalara ve hasara maruz kalabilir. sBox, hortumun dolaptaki diğer malzemelere temas etmeden güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

Sıkışmalara karşı çözüm

sBox, topladığı hortumun burada sıkışmasını veya hasar görmesini önleyen bir tasarıma sahiptir. Hortumun çekilmesini önleyecek herhangi bir engelin oluşması da olası değildir. Aynı zamanda koruyucu görevi gören sBox, suyu ileten hortumun uzun ömürlü olmasını da sağlar.
sBox ile donatılmış spiralli armatürün kazandırdığı hareket alanı
Eviye başında ve çevresinde daha fazla esneklik: sBox sayesinde armatürün spiralli hortumlu su çıkışı 76 cm’ye kadar çekilebilir.

sBox, beklenmedik şekilde daha fazla hareket özgürlüğü kazandırır.

Spiralli hortuma sahip bataryanın su çıkışı, sBox sayesinde 76 cm’ye kadar çekilebilir. Geleneksel olarak 50 cm çekilebilen hortumların sağladığı hareket alanı, böylece hissedilebilir ölçüde artırılmış olur. Bu sayede ister büyük kapları doldurmak ister vazoları ve saksıları sulamak çok daha kolay bir hâle gelir. Mutfağınızdaki işleri her gün verimli bir şekilde yapabilmeniz için.

 
Çalışma alanında sBox’lu armatür iş başında.
Çekilebilir hortum ile rahat bir iş akışı: Su çıkışı, ihtiyacını duyduğunuz yere kadar kolayca çekilebilir.

Birden bire her şey daha kolay

hansgrohe’nin sBox ile donatılmış hortumu çekilebilir spiralli armatürü ile rahat çalışmanın tadını çıkarın: sBox’un hortum yönetim sistemi sayesinde hortum kolayca çekilebilir ve işi bittiğinde aynı kolaylıkla ve sessiz biçimde geri toplanır. Üstelik tezgâhın altındaki malzemelere karışmadan.
Esnek montaj imkânlarına sahip sBox.
En kalın yeri 34 mm olan yassı kutu, yer kısıtlı olduğu zaman da monte edilebilir. Esnek montaj imkânları, kullanım yerinin şartlarına uyum sağlar.

Kolayca monte edilebilen uzun ömürlü bir kutu

sBox’a en küçük alt dolaplarda bile yer var. Yassı ve sadece 52 cm boya sahip olan kutu, dar yer koşullarında, köşelere veya alçak alt dolaplara da monte edilebilir.

El duşu mu yoksa standart su çıkışı mı? Seçim sizin

Hortumu çekilebilir hansgrohe mutfak bataryaları, eviyedeki suyu nasıl kullanmak istediğinize bağlı olarak iki seçeneğe sahiptir. Tercih ise tamamen size ait:

  • İki akış şekli sunan çekilebilir el duşu. Normal akış şekli, büyük tencereleri ve kapları hızlı ve hedefli olarak doldurabilmenizi sağlar. Ayrıca kullanabileceğiniz duş akış şekli; meyve, sebze veya balık temizlemek veya yıkamak için ideal. Akış şekli su akarken tek el ile değiştirilebildiğinden dolayı, kullanımı son derece ergonomiktir.
  • Select fonksiyonu ile donatılmış çekilebilir standart bir su çıkışı. Tek elinizi kullanarak tek düğme üzerinden suyu açıp kapatabilmenizi sağlayan bu fonksiyon, gerektiğinde elinizin tersi veya dirseğiniz ile de kullanılabilir. Düğmeye basıldığında armatürün kolu kapanmaz ve su sıcaklığı ve miktarı aynı tutulur.

Çekilebilir hortumlu tüm eviye bataryaları

El duşu bu kadar kolay kullanılır

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın