02.02.2018

Beş yeni hansgrohe ürünü iF DESIGN AWARDS 2018 ile ödüllendirildi

iF DESIGN AWARDS 2018’de rağbet gören IF kupalarının beşi hansgrohe’nin yeni ürünlerine verildi. Böylelikle tasarım alanında uzman olan uluslararası jüri, premium markayı bir kez daha onurlandırdı. Bu sene yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkan banyo ve mutfak ürünleri sunuldu.

2018 yılında ödül alan ürünlerimiz

iF DESIGN AWARD yılda bir kez, dünyanın en eski bağımsız tasarım enstitüsü olan Hannover merkezli iF International Forum Design GmbH tarafından verilmektedir. hansgrohe, çok rağbet gören bu ödülleri 40 yıldır almaktadır. 2018 yılında ödül alan yenilikçi ürünler şunlardır:

 • C51-F450-06 Evye Kombinasyonu 450
  Hansgrohe’nin evye kombinasyonları, su kullanımında küçük çaplı bir devrimin öncüsüdür. Evye, batarya ve sBox’ın mükemmel kombinasyonu, mutfak işlerini önemli ölçüde azaltmaktadır.
 • Tavan bağlantılı E tepe duşu
  Geometrik şekilli duş keyfi: Raindance E duş ürün yelpazesinin kare tasarımı ve üstün kaliteli krom yüzeyleri, ürünleri modern banyonun odak noktası haline getirmektedir. Tepe duşu, XXL boyutunda duş keyfi sağlamaktadır. 
 • Raindance E Unica duş setleri
  Özel duş için şık ikili: Geniş yüzeyli Unica E duş barıyla konforlu Raindance Select S el duşunu istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde sabit tutabilirsiniz. Kendiliğinden tutan, yüksekliği ayarlanabilen, döndürülebilir ve eğilebilir duş askısı ile birlikte. 
 • Raindance E Showerpipes
  Bu duş sistemi sayesinde duş seti ve termostatın avantajlarını tek bir üründe kullanabiliyorsunuz. Mevcut bağlantılara kolay montajı sebebiyle banyo tadilatları için mükemmel bir seçimdir.
 • ShowerTablets
  hansgrohe’nin ShowerTablet’i, duş termostatının konforunu 600 mm’ye kadar cömert bir genişliğe sahip olan bir raf ile birleştirmektedir. Raindance E’nin kare şeklindeki tasarımı, güvenli camın ön kısmında görülmektedir.

Tasarım felsefemizi onaylayan yeni iF DESIGN AWARD ödülleri bizi çok mutlu etti. Ünlü tasarımcılarla birlikte tamamen üstün ürün kalitesi, başarılı ürün tasarımı ve özellikle de optimum müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktayız.” diye belirtiyor Hansgrohe SE’nin Ürün Yönetimi Müdür Yardımcısı Jan Heisterhagen. Şirket, ödüllü ürünlerinin bir kısmını Essen’de 6 - 9 Mart 2018 arası düzenlenen SHK’daki fuar standında sunacaktır.

iF DESIGN AWARDS

hansgrohe 2018: Tüm çizgide yenilik

Öne çıkan tasarım çalışmalarının uzmanları

iF DESIGN AWARD 65 yıldır söz konusu mükemmel tasarımlar olduğunda dünya çapında kabul görmüş bir markadır. iF markası öne çıkan tasarım çalışmaları için uluslararası arenada bir semboldür. iF DESIGN AWARD dünyanın en önemli tasarım ödüllerinin arasında yer almaktadır. Tüm alanlarda tasarım çalışmalarını ödüllendirmektedir: Ürün, ambalaj, iletişim ve servis tasarımı/UX, mimari ile iç mimar ve ek olarak profesyonel konsept. 63 kişiden oluşan bağımsız, uluslararası uzman jüri, her yıl çok sayıda başvuruyu değerlendirmektedir. Jüri üyeleri bu seneki yarışmada 54 ülkeden 6.400 katılımcı arasından seçim yapmıştır. Yarışmaya dahil olan kategorilerin arasında tasarım kalitesi, işçilik, yenilikçilik oranı, doğaya uygunluk ve işlevsellik yer almaktaydı.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın