Kaliteyi sevenler için

Bireysel tasarımlı ve yüksek kaliteli donanımlı şık banyo

Modern mimari, bireysel planlanmış ve şık bir şekilde donatılmış bir banyo için uygun bir zemin sunmaktadır. Farklı yüzey yapılı seçkin malzemeler, yüksek kaliteli iç alanın temelini oluşturmaktadır. Alanın yaratıcı olarak kullanılması sayesinde banyonuzda özel bir Wellness adası oluşmaktadır. Yenilikçi teknolojiler, verimli bir su keyfi sağlamaktadır.

Premium banyoda kişisel sağlık alanı.
Şık banyoda özel su keyfi

Yüksek kaliteli malzemeli ve ergonomik fonksiyonlu banyo tasarımı

Yeni evinizi modern mimariye göre planlıyor ve bireysel tarzınızı yansıtan şık bir banyo mu istiyorsunuz? Öyleyse yüksek kaliteli donanımlara  sahip bir iç alan tasarlayın ve farklı malzemeleri yaratıcı bir şekilde kullanın. Koyu gri doğal taştan oluşan zemin, kişisel keyif alanınızın şık temelini oluşturmaktadır. Modern ahşap görünümlü fayanslarla kaplı büyük duvar alanları, özel etkiyi vurgulamakta ve aynı zamanda ortamı ısıtmaktadır. Platform odada ikinci bir kademe oluşturmaktadır: bu da ilave tasarım alanlarının önünü açmaktadır. Üst konumdaki alan küvet için ayrılmıştır. Küvet, Wellness alanının merkezinde yer almaktadır. Dışarıya bakılarak banyoda sakin anların keyfi çıkartılabilmektedir. Zeminle aynı seviyedeki bir duş ve iki kişi için düzenlenen bir lavabo, şık tasarımı tamamlamaktadır.

Yenilikçi teknolojiler ve ergonomik konfor verimli bir su keyfi sağlamaktadır

hansgrohe Talis bataryalarının yenilikçi dili sınırsız kullanım konforu ve kaynakların sürdürülebilir şekilde kullanılmasını temsil etmektedir. Lavaboda suyu sezgisel kullanımlı bir düğme (Select) ile kontrol edebilirsiniz. Rainmaker Select duş sistemi, şık şekliyle özel tasarım taleplerine uygundur. Büyük tepe duşunun zekice camla kaplanmış ve beyaz arka planlı sprey diski, estetik bir keyif ve bol seçenekli bir su keyfi sağlamaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın