Banyoda Yin ile Yang

Net çizgili ve püristik şıklıkta siyah-beyaz banyo

Siyah beyaz bir banyo, püristik şıklık yansıtmaktadır. Bu ikili renk konsepti aynı zamanda hem heyecan yaratmakta hem de sakinleştirmektedir. Donanımda çizgisel hassasiyet hafif kıvrımlı şekillerle birleştirilmekte ve bu esnada kontrast oyunu vurgulanmaktadır. Beyaz-kromdan oluşan bataryalar tasarım motifini yüklenmekte ve modern su keyfi için yenilikçi fonksiyonlar sunmaktadır.

Şık kontrastlı banyo

Siyah beyaz donanımlı ve püristik dilli banyo

Modern bir yeni ev veya geniş kapsamlı bir tadilat planlıyor ve kontrastların sunduğu uyumlu dengeyi seviyor musunuz? Öyleyse ikili bir renk konseptini tercih edin ve siyah beyaz bir banyo tasarlayın. Püristik tarzda bir donanım net bir ambiyansa uygundur. Hassas çizgiler ve hafif kıvrımlı şekillerin arasındaki hoş heyecan, renk kutuplarını desteklemektedir. Odanın ortasında koyu renkli zeminde yer alan serbest durabilen bir küvet mükemmel bir görünüm sunmaktadır. Parlak beyaz gövdesi haptik keyfi sunmakta, hafif kıvrımlı şekli ise rahatlatıcı bir duş keyfine davet etmektedir. Lavaboda ise siyah ve beyaz banyo mobilyaları şık bir beraberlik oluşturmaktadır. Fonksiyonel banyo donanımı ve özel mobilyalar arasındaki sınır ortadan kalkmıştır. Siyah deri koltuklu bir oturma alanı ve aynı şekilde siyah-beyaz olan yatak odasına geçiş ise banyonun yaşam alanı karakterini vurgulamaktadır.   

Modern su keyfi için düz çizgiler ve yenilikçi fonksiyonellik 

hansgrohe’nin PuraVida serisinde ait bataryaların duygulara hitap eden şekilleri, siyah beyaz bir banyonun ikili estetiğini öne çıkarmaktadır. Zarif, zeminde duran küvet bataryası, odanın ortasında göz alıcı bir nokta oluşturmaktadır. Özel şekillerin arkasında konforlu su keyfi ve kaynakların daha bilinçli kullanılmasını sağlayan yenilikçi teknolojiler bulunmaktadır.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın