Toprak tonları, şık tasarım

Sıcak renk tasarımlı ve yüksek kaliteli donanımlı şık banyo

Şık donanımlı bir banyoda uyumlu renk kombinasyonları sıcak bir ortam sağlamaktadır. Açık renkli alanlar ve koyu kahve tonları birbirini tamamlamakta ve keyif verici özelliğe sahip bir iç alan oluşturmaktadır. Ek olarak yüksek kaliteli malzemeler ve titiz çizgiler de huzur verici bir şıklık yansıtmaktadır. Oturma imkanı sunan büyük bir duş alanı çok yönlü bir su keyfi sunmaktadır.

Büyük duş ve zarif duş seti ile muhteşem banyo.
Rahatlatıcı büyük bir duşla yüksek keyif

Sıcak renk vurguları ve yüksek kaliteli donanımlı şık banyo tasarımı

Yüksek kaliteli bir iç tasarıma sahip şık bir banyo tasarlamak istiyorsunuz ve keyif verici, sıcak bir ortamın hayalini mi kuruyorsunuz? Öyleyse küçük pencereli bir banyoda alanı görsel olarak genişletmek için uyumlu renk kombinasyonlarını tercih etmelisiniz. Büyük şekilli fayanslardan oluşan açık renkli zemin ve saf beyaz duvarlar, yoğun renk kontrastlarının oluşturulmasını mümkün kılmaktadır. Pastel renkli arka planın önündeki koyu kahve banyo mobilyaları, sıcak bir şıklık yansıtmaktadır. Net geometriye sahip donanım nesneleri, ince ve hafif görünmektedir. Koyu gövde hem alanı sağlamlaştırmakta hem de beyaz ve hafif doğal tonlardaki dekoratif aksesuarlar için yer sunmaktadır. Lavaboda ve indirilmiş kenarlarda bulunan küçük parçalı mozaik, toprak tonlarıyla parlak vurgular oluşturmaktadır.

Şık duş alanında konforlu su keyfi için zarif duş seti

Dar alan doğrudan cömert duş yerine doğru gitmektedir. Camdan oluşan koyu duş ayırıcının arkasında, ortasında parlak krom duş seti olan küçük bir Wellness alanı bulunmaktadır. hansgrohe’nin Raindance Select el duşu çok yönden şımartıcıdır: üç sprey tipiyle. Kahve tonlarında mozaik oturma alanı olan iki bank, dinlenmek için davet etmektedir. Duş yeri bir çatı alanında oluşturulmuştur ve tavan tasarımı koyu mozaik desenlerden yapılmıştır. Burada rahat ortamlı, korunaklı bir dinlenme yeri yaratılmıştır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın