Rahatına düşkün olanlar için

Canlı renkler ve pratik donanımlarla huzurlu bir banyo tasarımı

Huzurlu bir banyo, yeni inşaat edilen veya titizlikle yenilenen bir evde özel vurgular oluşturmaktadır. Banyo aydınlık iç tasarımla olduğundan büyük görünmektedir. Soğuk mavi tonlarındaki aksesuarlar ek olarak canlı bir hava yaratmaktadır. Fonksiyonel bir donanımın net çizgileri zamandan bağımsız bataryalar için arka planı oluşturmaktadır.

Modern bataryalar ve ferah tasarım ile konforlu banyo.
Pastel ve krom renklerde canlı vurgular

Açık renk kombinasyonlu ve fonksiyonel tasarımlı huzurlu bir banyo

Evinizde küçük alanda canlı tasarıma sahip huzurlu bir banyo mu tasarlamak istiyorsunuz? Gün ışığının etkisini arttırmak ve havayı canlandırmak için açık renkleri tercih edin. Saf beyazla gök mavisi pastel tonlarının kombinasyonu, küçük zemin planını dengelemekte ve çatı katının alan etkisini optimize etmektedir. Yerden tasarruf sağlayan tasarım, küvet ve duş yerini birleştirmektedir. Donanımda düz çizgiler ve modern fonksiyonlar öne çıkmaktadır. Duş aksesuarları dar bir duvar oyuğunda yer bulmakta, sade banyo mobilyaları ise lavaboda düzeni sağlamaktadır. Beyaz fayanslar ve oval tezgah üstü geniş lavabo, geleneksel bir banyo tasarımının vazgeçilmez parçaları arasındadır. Canlı mavi tonlardaki dekoratif elemanlar ve parlak krom bataryalar, klasik arka planın önünde göz alıcı noktalar oluşturmaktadır.  

Huzurlu donatılmış bir banyoda zamandan bağımsız tasarım ve modern teknoloji

hansgrohe’nin Focus serisi bataryaları, zamandan bağımsız tasarımlarıyla huzurlu atmosferi pratik donanımla birleştirmektedir. Duş yerinde hansgrohe’nin Raindance serisinin şık duş kolonu, büyük tepe ve el duşuyla çok yönlü su keyfi sunmaktadır. Bu esnada yenilikçi teknolojiler de ergonomik konfor sunmakta ve kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın