Aile üyeleri için

Zamana uygun su keyfi için modern donanımlı banyolar

Huzur verici bir banyo tüm aile için rahatlatıcı bir su keyfi sunar. Toprak tonları ve doğal malzemeler iç ısıtıcı bir atmosfer yaratır. Bu fonksiyonel donanım, tarz sahibi ahşap elemanlar ve şık aksesuarlar ile bireysellik kazanır. Simetrik bir oda konsepti, düz tasarımı vurgular ve azaltılmış şekildeki bataryalarla uyum sağlar.

Sıcak ahşap tonlara sahip konforlu banyo.
Modern banyoda huzurlu donanım

Rahatlatıcı atmosfer ve doğal şıklığa sahip aile banyosu

Yeni veya sevgiyle yenilenmiş evinizde iç ısıtıcı bir atmosfere sahip, huzur verici bir banyo mu yaratmak istiyorsunuz? Mevcut alanı en iyi kullanmak için dik açılı bir zemin planına simetrik bir oda dağılımı planlayın. Ayna ekseninin solunda ve sağında aynı donanıma sahip birer lavabo bulunmaktadır. Ahşap banyo mobilyaları, düz çizgili lavabolar ve parlak krom bataryalar uyumlu birer çift gibi karşılıklı konumlanmıştır. Monte edilmiş küvet, odanın ana noktasındadır. Solunda ve sağında aksesuarlar için pratik yerleştirme alanları bulunmaktadır. Toprak tonlarında açık renkler, ambiyansa sıcak bir doğallık katmaktadır. Kır evi tarzı lambalar ve titizlikle düzenlenmiş aksesuarlar, iç tasarımı yormadan bireysel bir tarz oluşturmaktadır.

Aile banyosunda etkili su keyfi için modern bataryalar

hansgrohe Metris serisi bataryaları banyonuzda indirgenmiş şekilleriyle şık vurgular oluşturur. Hafif kıvrımlı çizgileri ve parlak krom alanları, iç ısıtıcı banyo tasarımıyla uyum içindedir. Bataryalardaki yenilikçi hansgrohe teknolojileri suyla konforlu ve çevre dostu bir temas sağlar.

Sıcak ambiyansta modern bataryalar

Huzurlu aile banyolarında ahşap elemanlar ve toprak tonları, krom bataryaların indirgenmiş tasarımının arka planını oluşturmaktadır.

Krom batarya ve ahşap unsurlar ile konforlu banyo.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın