Bol ışıklı ve yaşanılır

Açık renk kombinasyonları ve doğal tasarımlı huzurlu bir banyo

Çatı altında büyük bir alan, yaşanılır bir banyo için yer sunmaktadır. Saf beyaz duvarlar ve açık ahşap zemin, gün ışığını içeriye almakta ve etkisini arttırmaktadır. Düz çizgili donanım, sevimli bir ortamda canlı ahşap dekorasyonla doğallık kazanmaktadır. Bataryalar, şekil ve fonksiyonun organik birleşimi sayesinde modern vurgular oluşturmaktadır.

Doğal ambiyans ve muhteşem bataryalar ile konforlu banyo.
Yaşam atmosferli büyük banyo

Açık karakterli ve doğal şıklıkta banyo

Yeni veya şık yenilenmiş evinizde rahat havalı, huzur verici bir banyo mu yaratmak istiyorsunuz? Çatı altındaki büyük alanı kullanın ve bir sanatçı atölyesinin havasına sahip bir banyo tasarlayın. Saf beyaz sıvalı veya fayanslı duvarlar ve açık doğal tonlardaki zemin, gün ışığının etkisini çoğaltmaktadır. Sevimli bir iç bölme, donanımı hafif ve fonksiyonel göstermektedir. Ahşap dekorasyonlu banyo mobilyaları, doğal tonda aksesuarlar ve rustik bir halı, net geometrik şekillerde özel vurgular oluşturmaktadır. Büyük bir pencere tavanın eğriliğini azaltmakta ve doğayı içeriye almaktadır. Yatak odasıyla olan açık bağlantı, yaşam alanlarını iç içe çekmekte ve yaşam karakterini vurgulamaktadır.

Verimli su keyfi için modern bataryalı, huzur verici tarzlı banyo

hansgrohe’nin Talis serisi bataryaları hassas ve doğal tasarımlarıyla huzurlu banyonuza canlı bir hava katacaktır. Parlak krom yüzeyler, açık ve düz çizgili ambiyansta şık bir görüntü oluşturmaktadır. Lavaboda suyu sezgisel kullanımlı bir düğme (Select) ile kontrol edebilirsiniz. İnce cam ayırıcının arkasında duş bulunmaktadır. El duşu gibi Raindance serisinden olan tepe duşu, bol seçenekli, konforlu bir duş keyfi sunmaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın