Banyoda yeni pürizm

Püristik bir yaşam ve indirgenmiş tarzda döşenmiş bir banyo

Püristik tasarım, günlük hayatın stresine karşı rahatlama sağlamaktadır. Modern mimarinin net çizgileri, sadece gerekli olana indirgenmiş donanımı başarıyla ön plana çıkarmaktadır. Püristik bir yaşam banyoya kadar yansımakta ve rahatlamak için özel bir yer oluşturmaktadır. Yenilikçi fonksiyonlu sade renk ve şekil kombinasyonları, konforlu bir su keyfi sunmaktadır.

Yalın ambiyansta büyük duş ve sade küvet.
Fonksiyonel banyo oluşturun

Püristik yaşam: Modern mimaride düz çizgili banyo tasarımı

Geri planda kalan tasarımı seviyor ve indirgenmiş, sınırsız fonksiyonlu bir ambiyansta huzur mu buluyorsunuz? Net oda geometrisine sahip modern mimariler ve cömert ışık konseptleri, püristik bir yaşam için ideal şartları sunmaktadır. Bu yapı tarzının düz çizgili etkisini kullanın ve tercihinizi hem yaşam alanında hem de banyoda açık renkli, temele odaklanan bir iç tasarımdan yana kullanın. Özel bir keyif alanına dönüştürülen banyo, lavabo, küvet ve duşta canlandırıcı bir su keyfi sunmaktadır. Renk seçiminde net bir beyaz konsepti tercih edilmektedir. Renkli vurgulara ve süsleyici aksesuarlara yer verilmemesi sayesinde oda huzur doludur. Azaltılmış estetik hafif, havalı bir atmosfer oluşturmaktadır.

Net ambiyansta yenilikçi teknolojili püristik banyo

hansgrohe’nin Talis serisi bataryaları hassas ve aynı zamanda doğal tasarımlarıyla banyo tarzınıza canlı bir hava katacaktır. Parlak krom yüzeyler, sade ve beyaz seramiğin üstünde şık bir görüntü oluşturmaktadır. Merkeze konumlandırılan duş alanında ise Croma 100 duş sistemi üç farklı sprey tipiyle değişken bir duş keyfi sunmaktadır. Uzun ömürlü fonksiyonellik ve bol konfor yenilikçi hansgrohe teknolojilerinin işidir.

Banyoda püristik tasarım

Modern mimaride püristik yaşam: Banyoya kadar yansır. Sade beyaz bir oda, parlak krom bataryalarla kişilik kazanır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın