Burada misafir olunur!

İkinci banyo veya misafir banyosu için özel ambiyanslı pratik banyolar

Pratik misafir banyosunda özel tasarım için küçük bir alan da yeterlidir. Sade çizgili ve bol saklama alanlı banyo mobilyaları günlük aksesuarları muhafaza etmekte ve düzenli bir ambiyans sağlamaktadır. Açık renkler odanın boyutunu görsel olarak büyütmekte ve zeminle aynı seviyedeki duş geniş bir hareket özgürlüğü sunmaktadır. Yenilikçi bataryalar ise banyoya pratik fonksiyonellik katmaktadır.

Özgün tasarım ve muhteşem bataryalar ile misafir banyosu.
Küçük banyoda bireysel tasarım

Misafir banyosunda akıllı fonksiyonlu pratik tasarım

Yeni bir inşaat mı planlıyorsunuz yoksa evinizde geniş kapsamlı bir tadilat mı yapacaksınız? Küçük bir zemin planına sahip bir odayı pratik bir ikinci banyo veya misafir banyosu yapmak için kullanın. Saf beyaz duvarlar ve açık renkteki zemin gündüz ışığının etkisini güçlendirmekte ve havalı bir ortam sağlamaktadır. Gri duvarlar odanın şık arka planını oluşturmakta, siyah bir lavabo altı dolabı ise özel bir vurgu yaratmaktadır. Lavabo üstündeki pratik duvar oyuğu banyo aksesuarları için yer sunmaktadır. Toprak renklerinde, Akdeniz’e özgü bir mozaik, oyukları kaplamakta ve iç tasarımı sıcak kontrastlarla canlandırmaktadır. Günlük olarak kullanılan diğer eşyalar ise fonksiyonel banyo mobilyalarında muhafaza edilebilmektedir. Banyo bu sayede sakin ve düzenli görünmektedir.

Yenilikçi teknolojiye sahip özel misafir banyosu

hansgrohe’nin Talis serisine ait bataryalar, şekil ve fonksiyonu organik bir şekilde birleştirerek pratik misafir banyosuna doğal bir konfor katmaktadır. Şık cam tasarımlı duş, banyonun odak noktası olarak zeminle aynı seviyededir ve adeta dinlendirici bir su keyfine davet eder. Raindance duş kolonu tepe ve el duşuyla çok yönlü bir duş keyfi sunmaktadır. Krom veya beyaz-krom vurgular banyoya özel bir canlılık katmaktadır. Bu esnada yenilikçi teknolojiler de kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın