Doğal tonlarda örnek kompozisyon

Şark dünyasının geleneksel desenleriyle canlı şekilde tasarlanmış oryantal banyo

Oryantal banyoda soyut desenler ve hafif renkler dekoratif bir bütün halindedir. Düz çizgili donanım modern görünümlüdür. Küçük parçalı mozaik ve geometrik-çiçekli tasarım özel vurgular oluşturmaktadır. Bunun dışında sade olan renk konsepti bu canlı desenleri dengelemekte ve ortama doğallık katmaktadır. Yenilikçi bataryalar ve duşlar konforlu bir su keyfi sağlamaktadır.

Oryantal banyoda  büyük tep duşu ile duş.
Banyoda modern şark dünyası

Banyoda oryantal ezgiler ve soyut tasarım

Soyut desenleri seviyor ve oryantal havalı modern bir banyo mu istiyorsunuz? Öyleyse şark ülkesine ait banyo kültürünün canlı desenlerinden ilham alın. Ve Doğunun dinamizmini düz çizgili bir doğallıkla birleştirin. Koyu renkte mozaikler, sade beyaz duvar bölmeleri ve açık renkte ahşaptan yapılmış ince kenarlar, geometrik-çiçekli dekorlu geniş alanları kaplamaktadır. Pastel tonları ve toprak nüanslarından oluşan şık bir renk konsepti, hareketli iç tasarımı dengelemektedir. Zeminle aynı seviyede olan bir duş, odayı daha büyük göstermekte ve geniş bir duş keyfi için yeterli yer sağlamaktadır. Açık renk ahşap görünümündeki lavabo tezgahı, lavabo ile birlikte geometrik bir bütün oluşturmaktadır. Net çizgiler odaya doğallık katmaktadır. Banyonun merkezinde ise mavi pastel renkteki duvar alanı, odanın boyut etkisi değiştirecektir.

Özel çizgiler ve geleceğe yön veren teknolojinin uyumu

hansgrohe’nin Rainmaker Select duş sistemi, şık ve sade çizgisiyle oryantal banyo tasarımına uyum sağlamaktadır. Büyük tepe duşunun zekice camla kaplanmış, beyaz sprey diski duygulara hitap eder ve çok yönlü bir su keyfi sunar. hansgrohe’nin Talis serisine ait bataryaları yenilikçi şekilleri büyük banyo konforuyla birleştirir. Ayrıca bu bataryalar su ve enerjiyi verimli bir şekilde kullanır. Lavaboda suyu sezgisel kullanımlı bir düğme (Select) ile kontrol edebilirsiniz.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın