Doğayla uyum içinde

Doğanın ortasında modern bir banyo: Yeşillik içinde su keyfi için

Kır evi tarzı bir banyo doğayla uyum içinde bir su keyfi sunmaktadır. Özel favori yerinizde tasarlanan keyif adası, dinlenmek için davet etmektedir. Eski yapının ahşap veya taştan oluşan doğal malzemeleri, modern mimariyle uyumla entegre olmaktadır. Kapalı oda konseptinden vazgeçilerek banyo manzarayla bir bütün haline getiriliyor.

Doğal zerafet için özgün küvetli banyo.
Doğayla uyum içinde tasarlanmış kır evi tarzında banyo

Geleneksel keyif için doğayla uyum içinde tasarlanmış modern kır evi tarzında banyo

Özel favori yerinizde kır evi tarzında bir banyo mu istiyorsunuz? Öyleyse ahşap veya taş gibi geleneksel karaktere sahip malzemeleri kullanın. Böylelikle dünyadaki en sevdiğiniz yere sizi bağlayan bir keyif alanı tasarlarsınız. Modern mimari, yaratıcı banyo tasarımı için serbest alanlar sunar. Bir Alp dağları otelinin doğaya yakın ambiyansındaki geleneksel banyo, bireysel banyo fikirlerinin önünü açar. Özgün: Açık bir terasın davetkar ortamına yerleştirilmiş serbest durabilen küvet. Sağlam küvet kapağı, zeminle uyum içindedir ve sıcak bir ortam oluşturmaktadır. Temiz sıralanmış odundan oluşan bir duvarla korunan banyo, etkileyici bir dağ panoraması ile çifte keyif sağlamaktadır.

Serbest durabilen küvetli ve modern bataryalı kır evi tarzı banyo

Serbest durabilen küveti olan bir banyo, engelsiz bir görünüm sunar ve doğal ortama uyumlu entegre olur. hansgrohe Metris serisine ait bataryalar modern tasarımlarıyla geleneksel ortamda çekici kontrastlar oluşturmaktadır. Püristik şekiller tasarım istekleriniz doğrultusunda değiştirilebilmektedir. Bataryanın iç kısmında yenilikçi teknolojiler konforlu bir su keyfi sunmak ve değerli doğal kaynakları sorumluluk bilincinde kullanmak için çalışmaktadır.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın