İskandinav hayranlarının içini ısıtır

Modern ambiyanslı ve akıllı teknolojili İskandinav tarzı banyo

Net tasarım elemanları, İskandinav tarzı bir banyonun tipik bir özelliğidir. Yapılandırılmış bir zemin planı lavaboyu, küveti ve duşu bir keyif alanı halinde birleştirir. Beyaz ve toprak tonlarındaki renk seçimi, ahşap zemin kaplamasının doğal havasını vurgular. Sade seramik indirgenmiş banyo tasarımını yansıtırken modern bataryalar tarz sahibi vurgular oluşturur.

İskandinav tarzında modern aile banyosu.
Banyoda ısıtıcı bir hava

Net dağılımlı ve İskandinav tarzda sade banyo tasarımı

Tasarımı arka planda tutulmuş banyoları seviyor musunuz? Ve modern mimarinin nesnelliğini İskandinav tasarımı ile mi birleştirmek istiyorsunuz? Bir banyoyu doğal Kuzey tarzında tasarlamak için net bir geometriye sahip bir oda ve yüksek bir oda boyu idealdir. Beyaz duvar ve tavanlı aydınlık ambiyans, doğal tarzdaki zeminle iç ısıtıcı sıcaklık yansıtıyor. Toprak tonlarındaki ara duvar, renk kontrastları sağlıyor ve küvet için destek hizmeti görüyor. Yuvarlak şekilli, sadece lavabo, ahşap bir lavabo tezgahında yer buluyor ve odaya rahat bir hava katıyor. Parlak krom tarzda modern bataryalar, odaya şıklık sağlıyor.

Modern banyoda etkileyici armatürler ile İskandinav donanımı

hansgrohe’nin Metris bataryaları uyumlu çizgileriyle sıcak ortama katkı sağlamaktadır. Geometrik olarak dengeli olan şekiller İskandinav tarzının nesnelliğini vurgulamaktadır. Parlak krom özel vurgular oluşturmakta ve doğayla uyumlu işlenmiş ahşap yüzeylerle ilgi çekici bir kontrast halindedir. Geleceğe yön veren hansgrohe teknolojileri konforlu bir su keyfini mümkün kılmakta ve aynı zamanda su ile enerjinin verimli kullanılmasını sağlamaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın