Güneşten vazgeçemeyenler için

Modern donanımlı ve doğal Akdeniz banyosu

Akdeniz’e özgü bir banyo, modern mimariyle çekici bir kontrast içindedir. Taş grisi alanların ve toprak nüanslarının uyumlu birlikteliğinden sıcak bir ortam oluşmaktadır. Dış alana cömert bir bakış sunan oturma yeri, odayı doğayla birleştirmekte ve dinlenmek için davet etmektedir. Keyif alanında ise modern teknolojiler akıllı bir su akışı sağlamaktadır.

Yüksek pencereli akdeniz tarzındaki banyo.
Büyük banyoda sıcak donanım tarzı

Modern banyoda Akdeniz banyo tasarımının doğal vurguları

Modern mimariyi seviyor ve bu mimarinin sade karizmasını doğal bir tasarım tarzıyla mı birleştirmek istiyorsunuz? Öyleyse Güney havasına sahip bir ev tasarımını tercih edin ve sıcak iç donanımlı bir Akdeniz banyosu planlayın. Düz çizgili zemin planına sahip bir alanda, sade beton alanlar rahat bir dinlenme yeri için temel oluşturmaktadır. Fonksiyonel alandan ayrı olarak büyük bir duş yeri, serbest durabilen küvet ve kübik şekilli bir lavabodan oluşan bir Wellness alanı bulunmaktadır. Oda yüksekliğinde pencere önündeki oturma yeri, banyoda zaman geçirmek ve dışarıyı seyretmek için adeta davet etmektedir. Cam duvar ambiyansı açmakta ve doğayı evin içine almaktadır. Lavabonun arkasındaki ayna alanları gün ışığını yakalamakta ve ışığı odaya yansıtmaktadır. Toprak tonları taş grisi betondan oluşan sağlam karakteri dengelemekte ve sıcak bir ortam yaratmaktadır.

Modern su keyfi için düz çizgiler ve yenilikçi fonksiyonellik

hansgrohe’nin Metropol serisine ait bataryalar, geometrik şekilleri ve parlak krom yüzeyleriyle Akdeniz tasarım tarzının modern karakterini yansıtmaktadır. Zeminle aynı seviyedeki duşta bulunan Rainmaker Select tepe duşu, beyaz arka planlı cam sprey diskiyle göz alıcıdır. Renk olarak uyumlu, beyaz-krom bir el duşu kombinasyonu sayesinde çok yönlü bir duş keyfi sağlanmaktadır. Yenilikçi teknolojiler ergonomik bir konfor sunmakta ve kaynakların bilinçli bir şekilde kullanılmasını mümkün kılmaktadır.

Şık banyoda yenilikçi bataryalar

Şık banyoda şekil ve fonksiyon bir bütün oluşturmaktadır. Zeminde duran bataryaların net tasarımı, modern su keyfi için mükemmel bir teknoloji barındırmaktadır.

Yerden bataryalar ile akdeniz zerafeti.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın