Klasiğe modern yorum

Modern su keyfi için geleneksel donatılmış klasik banyo

Modern mimaride klasik bir banyo yeniden yorumlanmaktadır. Burada net geometrik şekiller, geleneksel donanımla çekici bir kontrast oluşturmaktadır. Ahşap zeminin karakteristik duruşu, açık renkli duvar ve tavanla çok şık bir şekilde vurgulanmaktadır. Yuvarlak konturlu ve serbest durabilen bir küvet de klasik banyo tasarımına uymaktadır.

Klasik banyo ahşap zeminle yeniden yorumlanmıştır.
Modern banyoda geleneksel tasarım

Stil sahibi banyoda klasik donanım tarzı ve zamana uygun teknoloji

Modern mimarinin net çizgilerini seviyor ve aynı zamanda kalbiniz klasik banyo tasarımından yana mı atıyor? Düz çizgili oda geometrisinin ve geleneksel mobilyaların etkileşimi, klasik bir banyoyu yeniden yorumlamaktadır. Saf beyaz ve pastel gri tonlarındaki duvarlar sıcak, doğal ahşap zemin ile şık bir kontrast oluşturmaktadır. Ayrıca zarif renk tonlarındaki dekorasyon parçaları nostaljik bir hava estirmektedir. Serbest durabilen küvet ve hafif kıvrımlı tezgah üstü geniş lavabodan oluşan keyif alanı da geleneksel banyo tasarımının etkisindedir. Odanın ortasında yer alan zeminle aynı seviyedeki bir duş alanı, canlandırıcı su keyfi sunmaktadır. Rahat retro tasarımlı bir şezlong, duş keyfi sonrasında dinlenmeye davet etmektedir.

Klasik banyoda konforlu ve verimli su keyfi

hansgrohe Metris Classic serisinin bataryaları, zarif çizgileriyle klasik donanım tarzının ideal partnerleridir. Sadeleştirilmiş tasarım, geleneksel şekillerin kıvrımına modern bir yorum katmakta ve suyun verimli kullanımı için yenilikçi teknolojileri içinde barındırmaktadır. Büyük bir duş alanında iki kişilik su keyfi için de yeterince yer bulunmaktadır. Raindance Classic’in yuvarlak tepe duşu, iç tasarımla uyum içindedir ve modern bir duş keyfi sunmaktadır.

Lavaboda klasik banyo tasarımı

Parlak krom bataryalar klasik donanım tarzına parlak noktalar eklemektedir. Beyaz, yuvarlak tezgah üstü geniş lavaboları, ince lavabo bataryalarının net çizgileriyle uyum içindedir.

Beyaz seramik üzerinde klasik tarzda kavisli musluk.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın