Klasik hayranları için

Modern su keyfi için nostaljik tasarımlı klasik banyo

Klasik bir banyo, geleneksel banyo kültürünü canlandırır. Klasik tasarım, nostaljik karizmasıyla aynı anda hem oyunbaz hem de şık görünmektedir. Beyaz banyo seramiği, ahşap ve hafif kıvrımlı bataryalar, havalı ve aydınlık bir ambiyansla uyum içinde birleşir. Bu retro görüntünün arkasında zamana uygun ve konforlu su keyfi sağlayan modern teknoloji bulunmaktadır.

Serbest küvetli klasik tasarım banyo.
Oyunbaz şıklıkta vintage

Banyoda klasik şekiller, altın görünümü ve şık beyaz

Banyonuzun nostaljik havalı bireysel bir yaşam alanı olmasını mı istiyorsunuz? Öyleyse geleneksel tarzınızı koruyarak klasik stilde seçkin aksesuarlara sahip bir banyo tasarlayın. Aydınlık havalı cömert bir ambiyansta çeşitli yaşam alanları sizi beklemektedir. Serbest durabilen bir küvet, zemin seviyesinde bir duş ve havadar bir kış bahçesi tarzında bir dinlenme noktası ile özel banyo kültürü lüksünü evini taşırsınız. Beyaz banyo seramiğinin mütevazi şıklığı ve uyumlu renklerdeki duvar ve zemin tasarımı, klasik donanım detayları için ideal kulisi sağlamaktadır. Zarif deri kaplama antik oturma mobilyaları ve vintage tarzında küçük komodin ile sehpalar, nostaljik bir tasarımın dekoratif elemanlarıdır.

Klasik banyoda zamana uygun su keyfi için nostaljik bataryalar

Üstün klasik iç tasarımda yer alan altın vurgular ahşabın, doğal taşın ve parlak kromun uyumunu yansıtmaktadır. Bu şık dekorasyon, nostaljik bataryaları klasik bir banyo tasarımının odak noktası haline getirmektedir. hansgrohe’nin Metropol Classic serisi karakteristik kıvrımlı şekliyle geleneksel banyo kültürünün renkli havasını sergilemektedir. Aynı zamanda geleneksel şıklık ve yenilikçi teknolojiler arasındaki bağ, verimli bir su keyfi sağlamaktadır.

Nostaljik banyoda klasik batarya

Oyunbaz klasik bataryalar, açık renkte bir iç tasarımla uyum içindedir. Altın vurgulu parlak krom ile geleneksel banyoda parlak noktalar oluşturulmaktadır.

Klasik bir banyoda altın desenli lavabo bataryası.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın