Sabahları uyanmak istemeyenler için

Pratik donanım ve canlı renk tasarımıyla neşeli bir banyo

Pratik iç tasarımlı aile banyosunda, ışık ve hareketli renk kombinasyonları neşeli bir hava yaratmaktadır. Açık pastel tonlarında alanlar ve güneş sarısı cesur renk vurguları, ince zemin planına sahip bir alanda gün ışığının etkisini desteklemektedir. Fonksiyonel bir donanım tüm aile için konfor sunmakta ve kaygısız bir su keyfi sağlamaktadır.

Işıltılı pastel renkler ve güneş sarısı ile keyifli banyo tasarımı.
Güneş sarısı rengiyle neşeli aile banyosu

Küçük alanda kısıtlamasız fonksiyonellikte pratik banyo tasarımı

Neşeli bir banyonun hayalini kuruyor ve kompakt bir alanda bireysel tasarımı modern fonksiyonellikle mi birleştirmek istiyorsunuz? Öyleyse açık temel tonlarda bir oda tasarlayın ve gün ışığının etkisini güneşli bir renk konsepti ile destekleyin. Klasik basamaklı pencereli bir duvar, ayçiçeğinin sarı renk tonlarıyla adeta neşe verici bir etki kazanmaktadır. Pastel gri temel alanlar ve şık koyu gri banyo mobilyaları iç alanda dinlendirici noktalar görevindedir. Yerden tasarruf sağlayan donanım, banyo aksesuarlarını sade dolapların içinde saklamakta ve düzenli bir oda görünümü oluşturmaktadır. İki lavabo ve büyük bir küvet, aile banyosunun özellikleri arasındadır. Alanın merkezi noktasında ise duş bulunmaktadır. Cam ayırma sistemi, tam karşısında bulunan ağır ahşap giriş kapısı ile kontrast içindedir.

Pratik banyoda uyumlu tasarım ve teknolojik konfor

Pratik bir banyoda güvenilir işlevler gereklidir. hansgrohe’nin Logis serisine ait bataryaları, net çizgileri ve hafif kıvrımlı alanlarıyla modern banyo tasarımının ideal ortaklarıdır. Yenilikçi teknolojiyle birleştirilen net şekil dili, haptik keyif sunmakta ve aynı zamanda değerli kaynakların sorumlulukla kullanılmasını sağlamaktadır. Zamana uygun su keyfi işte böyledir.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın