Banyodaki yeni rahatlık

Sıcak ahşap ve özel aksesuarlara sahip huzurlu banyo

Yaşam alanı sunan banyoda, ahşap tasarım sıcak bir ortam oluşturmaktadır. Sağlam çam ağacından üretilmiş lavabo, beyaz banyo seramiği ve şık bataryalar için ideal bir sahne sunmaktadır. Modern mimaride canlı ahşap yapı, betonun veya kaba sıvalı alanların sert karakterini yumuşatmaktadır. Doğal malzeme sayesinde banyo özel bir dinlenme adası haline gelmektedir.

Döşeme tahtası, sessiz bölge ve aydınlık ambiyansı ile banyo.
Hayallerdeki banyo: Ahşapla huzurlu tasarım

Yaşam alanlı banyoda yaratıcı banyo fikirleri ve uyumlu düzenlenmiş tasarım

Size özel bir Wellness adası olacak, geniş alanlı bir banyonun hayalini mi kuruyorsunuz? Öyleyse ahşap, kumaş ve özel dekorasyon elemanlarıyla davetkar iç tasarımlı, yaşam alanı olan bir banyo tasarlayın. Cömert zemin planı, tuvalet ve bideyi kapsayan fonksiyon alanlarıyla küvet, duş ve lavaboyu kapsayan keyif alanlarının birbirinden ayrı tutulmasını mümkün kılmaktadır. Su keyfinin yanı sıra oturma ve yatma imkanı sunan rahat bir dinlenme alanı, keyif alanına davet etmektedir. Yaratıcı bir banyo tasarımı için ahşap ideal şartlar sunmaktadır: Ayak dostu zeminin doğal havası, ortamı ısıtmaktadır. Hafif podyumların oluşturulması ise odayı kademeli hale getirmekte ve favori yerlerin seçilmesini sağlamaktadır. Favori motiflerden oluşan bir resim galerisini andıran hafif yastıklar ve dekoratif elemanların arasında müthiş bir dinlenme imkanı sunulmaktadır.

Tasarım bataryaları ve banyo seramiği doğru yerde

Büyük bir pencere veya bahçe/terasa giriş sayesinde banyonun keşif alanı genişlemektedir. Gün ışığı almayan alanlarda ise özel planlamış bir aydınlatma, huzur verici bir atmosfer sağlamaktadır. Optimum ışık sayesinde şık seramiğin ince çizgileri ve özel bataryaların beyaz-krom yüzeyi ustalıkla ön plana çıkarılmaktadır. hansgrohe’nin PuraVida bataryaları duygulara hitap eden tasarımıyla ortama uyumla entegre olmaktadır. Cömert duş sistemi sayesinde su keyfi odanın odak noktası haline gelmektedir.

Yaşam alanlı banyoda oda konsepti ve dekorasyon tercihleri

Yaşam alanı oluşturularak tasarlanan banyonun odak noktasında Wellness konusu bulunmaktadır. Sıcak renkte ahşap, beyaz banyo seramiği ve parlak beyaz-krom bataryalar ile uyum içindedir.

Konforlu banyoda ahşaplı bileşim için fikirler.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın