Şık bireysellik

Yaratıcı tasarım ve zamana uygun teknoloji ile donatılmış göz alıcı banyo

Parıltılı bir banyo, yaratıcı tasarımdan alınan keyfi vurgular. Cesur renk ve malzeme kombinasyonları bireysel tarzınızı yansıtır ve canlı bir iç alan yaratır. Özel tasarım aynı zamanda hem rahat bir yaşam alanı etkisi bırakır hem de fonksiyoneldir. Şık bataryalar, şekil ve fonksiyonu uyumla birleştirerek modern karakteri vurgulamaktadır.

Yaratıcı tasarım ve muhteşem bataryalar ile göz alıcı banyo.
Bireysel tarzda, zamana uygun banyo

Özel vurgulu ve fonksiyonel konforlu parıltılı banyo tasarımı

Yaratıcı stili seviyor ve yeni/yenilenmiş evinizde özel iç tasarımlı parıltılı bir banyo mu tasarlamak istiyorsunuz? Öyleyse sıra dışı renk kombinasyonlarına güvenin ve beklenmeyen materyal kombinasyonlarının şaşırtıcı etkisini keşfedin. Büyük şekilli koyu renkte fayanslar, sıra dışı donanımın şık zeminini oluşturmaktadır. Güçlü toprak renginde duvarlar, taş grisi veya açık renkte fayanslı ve beyaz sıvalı alanlarla canlı bir kontrast içindedir. Banyo mobilyalarının ahşap görünümü, uyumlu kombinasyonu tamamlamaktadır. Sıra dışı akrilik camdan üretilen küçük mobilyalar ve lambalar, bireysel vurgular oluşturmaktadır. Klasik bir basamaklı pencere, gün ışığını cömertçe içeriye yansıtmakta ve özel tasarımın etkisini desteklemektedir. Geniş pencere kenarı, banyo aksesuarları için yerden tasarruflu bir raf görevindedir.

Modern su keyfi için zamana uygun teknoloji

Talis serisinin bataryaları, organik şekilleriyle, parıltılı banyoya doğal şıklık ve fonksiyonel titizlik sağlamaktadır. Lavaboda suyu sezgisel kullanımlı bir düğme (Select) ile kontrol edebilirsiniz. Zeminle aynı seviyedeki duşun ince cam ayırıcısının arkasında Croma duş kolonu tepe ve el duşuyla beyaz-krom tasarım vurguları oluşturmaktadır. Yenilikçi teknolojiler konforlu ve doğa dostu bir su keyfi sağlamaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın