Gençler ve genç kalanlar için

Canlı tasarım ve zamana uygun konfora sahip kişiye özel ilk banyo

Genç yetişkinler, kendilerine ait ilk banyoları için kendilerini ekonomik olarak çok zorlamayacak, yüksek kalitede bir donanım ve teknolojik verimliliğin hayalini kurmaktalar. Bu sebeple gençlerin taleplerine yönelik oluşturulan mimaride, net çizgilere ve özel renk konseptine önem verilmektedir. Hoş bir ambiyansta hem nesnel hem de hareketli görünen canlı bir banyo tasarımı oluşturulmaktadır.

Genç yetişkinler için canlı tasarım

Yaratıcı bir ortamda düz çizgili fonksiyonelliğe sahip ilk kişiye özel banyo

Kendinize ait ilk banyonuzu düzenliyor ve canlı tasarımlı modern bir su keyfi mi istiyorsunuz? Akıllı banyo fikirleriyle küçük alanlarda da fonksiyonel ve aynı zamanda canlı iç tasarımlar taratabilirsiniz. Aydınlık gün ışığı odayı büyük gösterir; duşun zeminle aynı seviyede yapılması ise daha fazla hareket özgürlüğü sağlar. Geniş doğal taşlar, klasik beyaz fayans ve taze yeşil mozaiğin cesur kombinasyonu, ruhunuzu yansıtır ve ortamı canlandırır. Ahşap görünümlü dekoratif yerleştirilmiş aksesuarlar, malzeme ve yapının yaratıcı karışımının çerçevesini oluşturur. Beyaz banyo seramiğinde tamamlayıcı krom bataryalar, suyla ergonomik bir temas sağlar.

Şık ve teknolojik olarak yenilikçi bataryalarla canlı bir banyo tasarımı

Bataryanın net çizgisi ve ince gövdesi, banyo tasarımının canlılığını vurgular. Güçlü ifadeli Crometta duş kolonu odanın merkezine işaret eder ve çok yönlü bir duş keyfi sağlar. Bataryaların modern tasarımının arkasında verimli ve konforlu su keyfi için yenilikçi teknolojiler bulunur.

Canlı tasarımda ilk özel banyo

Genç tasarımlı banyoda bu materyal ve şekiller ferah bir karışım oluşturur. Doğrusal armatürler, renk ve dokuların tazeliğini vurgular.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın