Doğal taşın krom tasarımla buluşması

Zarif zemin planlı ve yüksek kalite iç tasarımlı şık hayallerdeki banyo

Şık bir banyo, açık oda konseptiyle hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Püristik mimari yüksek kaliteli malzemelerden yararlanmakta ve süslü tasarım detaylarıyla dikkat dağıtmaktan kaçınmaktadır. Bu tasarım değerli doğal taşlar, özel seramik ve şık bataryalardan oluşmaktadır. Yenilikçi teknoloji, hem verimli hem de konforlu bir su keyfi yaşanmasını mümkün kılmaktadır.

Soğuk doğal taş ile çevrili muhteşme bir ambiyansa sahip lüks banyo.
Püristik-şık tasarımlı hayallerdeki banyo

Değerli iç tasarım ve yenilikçi teknolojiyle banyonuzu zarafetle donatın

Püristik dilde, net düzenlenmiş bir ambiyanslı şık bir banyonun mu hayalini kuruyorsunuz? Tarzını yansıtmak için değerli doğal taşların, şık seramiğin ve yüksek kaliteli bataryaların parıltısına güvenin. Düz çizgili bir alanda banyonuza küvet, duş ve lavabodan oluşan düz bir rahatlama alanı oluşturarak şıklık katabilirsiniz. Uyumlu şekilde değişen yüzey yapılarıyla geniş alanlı mermer yüzeylerin birlikte kullanımı sayesinde mimari şık ve cömert görünmektedir. Renklerin sade seçimi ve küçük parçalı dekorların tercih edilmemesi, indirgenmiş ve dikkatiniz dağılmadan keyifle kullanabileceğiniz bir tasarımın özellikleridir. Şık bir şekilde entegre edilmiş, aynalı muhafaza yerleri, günlük kullanılan nesneler için yer sunmakta ve iç alanı düzenli göstermektedir.

Geometrik şekilli, hayallerdeki şık banyo

Hayallerdeki bu banyoda, beyaz banyo seramiğinin şık silueti ve parlak krom bataryalar titiz bir stil dili için ideal arka planı oluşturmaktadır. İster lavabo, isterse de küvet için olsun: hansgrohe’nin Metropol serisine ait bataryaları, 90 derece açının estetiğini vurgulamakta ve verimli teknoloji ile modern ambiyansta parlak vurgular oluşturmaktadır. Odanın odak noktasında cömert bir duş sistemi çok yönlü bir duş keyfine davet etmektedir.

Şık bataryalı zarif banyo

Zarif mermerden oluşan temel, bataryanın çizgisini mükemmel bir şekilde öne çıkarmaktadır. Geometrik titizliğe sahip tasarım, püristik oda konseptini vurgulamaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın