Güneşli hisler için

Akdeniz havası ve sıra dışı renk vurgularına sahip doğal banyo tasarımı

Sıra dışı banyo tasarımı, renk ve malzemenin yaratıcı birlikteliğinden oluşur. Doğal bir donanım, Akdeniz tarzından ilham alır ve modern elemanları klasik şekillerle kombine eder. Huzur verici havası olan bir banyoda yenilikçi teknolojiler konforlu ve kaynak koruyucu bir su keyfi sunar.

Bronz küvet ve pastel tonlara zıt renkli banyo.
Küçük alanda sıra dışı banyo fikirleri

Modern ambiyanslı ve güneye özgü havasıyla olağan dışı banyo

Güneyin sıcak havasının etkisindesiniz ve banyonuzu da sıra dışı vurgulara sahip doğal bir tarzda mı donatmak istiyorsunuz? Küçük alanda modern planlanmış veya yüksek kaliteyle yenilenmiş bir banyo, pastel renkli temel tonlarla olduğundan daha büyük görünür. Zarif kum renginde ve açık gri duvarlar, küçük bir pencerenin ışık etkisini arttırır ve Akdeniz’e özgü bir hava yaratır. Büyük kalıplı, açık renkte yer fayansları, bronz ve koyu kahve ile oluşturulan cesur vurgular için uygun bir temel sunar. Doğal mıcır tas görünümünde küçük parçalı mozaik, lavaboda ve küçük duvar oyuklarında arka plan olarak sıcak bir kontrast oluşturur. Düz çizgili banyo mobilyaları ve tarz sahibi duvar oyukları banyo aksesuarları için yer sunar ve düzenli bir iç alan sağlar.

Sıra dışı banyoda pratik su keyfi için yenilikçi teknolojiler

Bastırılmış bir renk tasarımı, serbest duran duvarları ve zeminde aynı seviyedeki duşu alandan ayırır. Toprak tonları, banyonun keyif alınan bölgelerini işaretler ve özel dinlenme yerinin sakin karakterini vurgular. Metris serisinin modern bataryaları net ve krom parlaklığında alanlarıyla banyo tasarımının bireyselliğinin altını çizer. Batarya gövdesinin iç kısmında yenilikçi teknolojiler konforlu bir su keyfi sunmak ve doğal kaynakları sorumluluk bilincinde kullanmak için çalışmaktadır.

Doğal banyoda modern batarya

Sıra dışı tasarımlı ve Akdeniz havalı bir banyoda, modern bataryalar krom parlaklığında vurgular oluşturur ve konforlu su keyfi sunar.

Bronz küvet ile süslü rüya banyo.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın