Tropikal bir cennette gibi

Zeminde duran duşa sahip, doğal tasarlanmış banyoda sınırsız konfor

Yağmur akışlı modern duş ve doğal-geniş banyo tasarımı: Tropikal bölgelerin bol yağmurlu havası, günlük hayatınızın bir parçası oluyor. Belirgin mimari sınırlamaları kaldırır ve sağlıklı yaşam için size geniş bir alan sunar. Bu banyoların merkezinde saf su keyfinin kaynağı bir duş sistemi yer alır.

Özgün mimari ve  temel duş seviyesi ile modern banyolar.
Büyük banyoda tropikal rüzgar

Zeminde yer alan yağmur duşlu modern banyoda geniş hareket özgürlüğü

Günlük hayatınızda dinlenebileceğiniz doğal bir yaşam alanı olarak büyük bir banyo mu istiyorsunuz? Rahatlayın ve yağmur akışlı duşa sahip modern bir banyoda dolgun su keyfinin tadını çıkarın. Dışarıya açılan konseptiyle Wellness alanı için alternatifli yer sağlamış olursunuz. Yeşil bitkiler, doğaya yakın bir ambiyans sağlar, oturma imkanlı bir dinlenme köşesi ise rahatlamaya davet eder. Geniş kapsamlı görüş açısı, bakışları büyük alana yönlendirir. Zeminde yer alan bir duş, hareket özgürlüğünün kısıtlanmasını engeller. Bol su keyfi sunan banyonun merkezindeki çok yönlü bir duş sistemi oldukça göz alıcıdır.

Büyük duş sisteminin rahatlığı ile su keyfi

Yağmur akışlı duş, doğal banyo tasarımının canlı görünümünü destekler. Geniş alanlı banyoların merkezindeki hansgrohe duş sistemleri, yapısal vurgular oluşturur. Rainmaker Select duş kolonu, akıllı teknolojisiyle ergonomik konfor ve bol seçenekli su keyfi sunan yağmur duşlarının arasındadır. İster yeni, ister yenilenmiş banyo olsun. Beyaz arka planlı sprey diskine sahip tepe duşu, ortama uyumla entegre olur. Zarif krom çerçeveli kombinasyonlu tasarım, oldukça şık ve hafiftir.

Doğadan ilham alan banyolarda yağmur akışlı duş keyfi

Doğal banyo ambiyansında göz alıcı: hansgrohe’nin Rainmaker Select duş kolonu, sade şıklığı ile öne çıkıyor ve yoğun akışlı su keyfiyle şımartıyor.

krom el ve tepe duşu ile yoğun rain akış.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın