Hayallerdeki aydınlık tasarımlı banyo

Canlandırıcı iç tasarımlı ve duygulara hitap eden armatürlere sahip banyo

Aydınlık bir banyo tasarımı hem modern mimaride hem de restore edilmiş eski yapılarda gerçekleştirilebilmektedir. Cömert pencere alanlarına sahip aydınlık banyo, havadar bir ortamın avantajını sunmaktadır. Açık renkte işlenmiş duvar ve zemin alanlarıyla canlı bir iç tasarım oluşmaktadır. Krom ve turkuaz vurgulu beyaz donanım, canlı alan etkisini tamamlamaktadır.

Işıltılı ambiyansa sahip zarif banyo.
Aydınlık gündüz banyosu oluşturun

Canlı beyaz ve yeşil tonlu, ışıklı iç tasarımlı banyo

Modern mimaride veya yenilenmiş eski yapıda canlı atmosferli aydınlık bir banyo mu yaratmak istiyorsunuz? Geniş pencere alanı ve dış alana çıkış imkanı sunan bir banyo, canlı bir banyo tasarımı için ideal şartları sunmaktadır. Beyaz işlenmiş duvarlar ve sıvasız bir tuğla duvar, aydınlık bir gündüz banyosu yapmak için uygun tasarım elemanlarıdır. Bilenmiş şaptan yapılan taş pastel grisi, iç kısımda soğuk bir doğallık yansıtmaktadır. Fonksiyon ve keyif alanının ayrılması sayesinde dinlenmek için özel bir Wellness adası oluşmaktadır. Beyaz banyo mobilyaları ortama ilave bir hafiflik vermektedir. Aydınlık mavi veya yeşil tonlarındaki uygun aksesuarlar, net bir dağ kaynağının tazeliğini banyoya taşımaktadır.

Aydınlık gündüz banyosunu donatın ve duygulara hitap eden su keyfini yaşayın

Beyaz-Krom görünüme sahip olan hansgrohe PuraVida serisi, aydınlık bir banyonun huzur verici ambiyansını yansıtmaktadır. Odanın odak noktasındaki zeminle aynı seviyedeki duş alanı, modern su keyfi sunmaktadır. Tepe ve el duşu olan çok yönlü duş sistemi, şık bir kumanda ile kontrol edilmektedir. Yenilikçi hansgrohe teknolojileri suyla konforlu ve verimli bir temas sağlamaktadır.

Aydınlık banyoda büyük duş alanı

Beyaz işlenmiş tuğla duvarlı aydınlık bir banyo, canlı bir iç tasarım ve krom-beyaz bir duş sistemi için ideal bir alan sunmaktadır.

Işıltılı ambiyansta el ve tepe duşu ile modern banyo.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın