Banyodaki yeni avangart çizgi

Banyoda avangart: Duygulara hitap eden tasarım ve modern teknoloji fikirleriyle

Banyoda avangart seçim, bireysel cesaretin ve geleceğe yön veren tasarımlara duyulan ilginin göstergesidir. Tarz olarak sade bir ambiyansta özel tasarımlar ve akıllı fonksiyonlar yan yana gelmektedir. Püristik mimari doğal taşı, şık seramiği ve özel bataryaları mükemmel bir şekilde ön plana çıkarmaktadır. Konsantre şıklıktan oluşan bu ortam, zaman geçirme ve keyif alma için davet etmektedir.

Bahçeye uzanan geniş camlı yalın tarzda banyo.
Duygusal tasarlanmış avangart banyo

Duygusal-modern tarzda Avangart banyo tasarımı

Doğaya yakın bir ortamda modern mimarinin duygulara hitap eden etkisini seviyor musunuz? Öyleyse banyonuzu oda genişliğinde ön camlı bir dinlenme alanı şeklinde planlayın. Bu tercih, püristik banyo iç tasarımını bahçe alanınızla birleştirir. Havadar, sadece en önemli konuya odaklanılmış bir ambiyansta dinlenmek kolaydır. Lavabo, serbest durabilen küvet ve zeminle aynı seviyedeki duş, büyük şekilde yerleştirilmiş doğal taşların üstünde rahatlayıcı bir hava sunan bir dinlenme alanı şeklinde konumlanmıştır. Pencere yakınındaki oturma yeri ve özel eşyalar için ince raf banyoya bir yaşam alanı karakteri katmakta ve zaman geçirmek için davet etmektedir.

Tarz oluşturan oda tasarımı ve teknolojik yenilikler uyum içinde

hansgrohe’de tarz oluşturan banyo tasarımı, teknolojik yenilikler ve kullanım konforuyla ayrılmaz bir bütün halindedir. PuraVida serisine ait bataryalar akıcı şekilleri ve krom ile beyazın organik birleşimiyle özel tasarlanmış banyoda parlak noktalar oluşturmaktadır. Şekil ve yapının banyo seramiğiyle uyumlu birlikteliği. Büyük, açık renkli taş fayanslar ve beton tavan veya beyaz sıva, ambiyansı tamamlamaktadır. Banyonun merkezinde ise Rainmaker Select duş kolonu bulunmaktadır. Canlı beyaz-krom görünümünün yanı sıra fonksiyonel mükemmellik de konforlu bir su keyfi sunmaktadır.

Banyoda beyaz ve gri ile avangart çizgi

Dinlenmek ve zaman geçirmek için doğaya yakın bir yer: Özel tasarlanmış banyoda Rainmaker Select duş kolonu canlı beyaz-krom görünümü ile öne çıkmaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın