Açık hava hissiyle duş alma

Tarz sahibi tasarım ve doğal avangart banyo

Banyodaki doğal tarz, içerinin ve dışarının sınırlarını kaldırmaktadır. Farklı geometriye sahip alanlar yaratıcı bir şekilde kombine edilebilmekte ve iş kısmın asimetrik şekilleri dışarısı ile uyum içindedir. Ahşap, taş ve camın birleşimi, cesur bir tarzı ifade eder. Özel bronz görünümlü bataryalar da avangart banyo tasarımının bireysel özelliklerini yansıtır.

Ahşap unsurlar ve büyük pencereli banyodaki doğa.
Yaratıcı-doğal banyo

Banyoda avangart tarz: Özel malzeme ve teknolojilerle

Banyoda doğanın tarzını yansıtan bir tasarım mı kombine etmek istiyorsunuz? Öyleyse büyük pencereler ile doğanın yeşilliğini evinize alın ve eşsiz banyo keyfini yaşayın. Böyle bir ambiyans asimetrik şekiller ve özel yüzeylerle yaratıcı oyunlar için ilham sunmaktadır. Ahşap, cam ve taştan farklı geometrilere sahip, iç içe girmiş gövdeler oluşmaktadır. Cesur malzeme kombinasyonlarının geleceğe yön verici tasarımları nasıl etkilediği, Avustralya’daki “Campbells Pocket Residence”deki özel banyo fikirlerinde görülmektedir. Burada yuvarlak biçimli iki ahşap lavabo, taş bir eksen ile birleştirilmiştir. Küvet ise bir podyumda yer almakta ve yuvarlak, bronz görünümlü bir platform, küvetin baş ucunu kaplamaktadır. Geniş ahşap basamaklar giriş için kullanılmaktadır. İki tarafta da yer alan pencere önü ile doğayı içeriye alabilirsiniz.

Doğal banyo tasarımı ve özel yüzeyli yenilikçi bataryalar 

hansgrohe’nin PuraVida serisine ait özel tasarlanmış bataryaları, avangart banyonun tasarımını tamamlamaktadır. Bronz görünümlü özel bir yüzey, organik şekilli lavabo ve banyo bataryasının akıcı çizgilerini şıklaştırmaktadır. İç kısımda ise yenilikçi teknolojiler konforlu bir su keyfi sunmakta ve kaynakların ekolojik olarak bilinçli kullanılmasını sağlamaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın