Hızlı, güncel, her zaman elinizin altında:

hansgrohe uygulamaları ve mobil servisler

Sizin için sunduğumuz hizmet: Banyo ve mutfak planlaması için ücretsiz araç ve uygulamalara cep telefonunuzda veya tabletinizden erişin. hansgrohe uygulamaları ve mobil servisleri size ilham vermek ve eviniz için en güzel çözümleri sunmak için geliştirilmiştir. Esnek ve interaktif bilgi-eğlence sisteminden siz yararlanın; üstelik nerede olursanız olun.

Die hansgrohe ComfortZone in drei verschiedenen Varianten.
hansgrohe Showroom uygulaması: Banyo ve mutfak ürünlerini interaktif şekilde keşfedin ve yakınınızdaki bayiyi bulun.

iPad için hansgrohe Showroom uygulaması

Sanal hansgrohe Showroom’a hoş geldiniz. Banyo ve mutfak için yeni favori ürünlerinizle hem bilgilendirici hem de keyifli bir şekilde tanışın. iPad’iniz ile hansgrohe’nin duş keyfi ve su konforu anlayışını keşfedin. Size suyu yeniden tanımlayacak heyecan verici uygulamalar ve video klipler ile. Ve planlamanızda sizi ciddi bir adım da ileriye taşıyarak.

Showroom uygulaması size bunları gösterir:

  • Tüm boyutlarda keyif veren duş deneyimi. Özel duş çözümünüzü bulun: Modern el duşlarından, şık duş kolonları ve muhteşem tepe duşlarına kadar. Peki daha neler var? Farklı sprey tipleri, konforlu duş kontrolleri ve teknolojik yenilikler.
  • Mükemmel fonksiyonlu ve şekilli banyo bataryaları. Batarya seçeneğimizin kapsamına hayran kalacaksınız. Lavabonuz için uygun bataryayı mı arıyorsunuz? Konfigüratörümüz size ideal kombinasyonları sunar. Banyoda daha fazla hareket alanı için çeşitli boyutları kolayca deneyin.
  • Sebzeler için de duş keyfi. Mutfağınızı bir zevk ve konfor alanına dönüştürün. hansgrohe evye bataryalarının ayarlanabilir el duşları, basma butonu üzerinden su fonksiyonu, konforlu yükseklikleri veya dönüş alanları vardır. Evin en güzel çalışma alanı için.
  • Sanal planlama aracı. Bu duş veya batarya sizin evinizde acaba nasıl dururdu? iPad’inizin kamera fonksiyonuyla istediğiniz ürünü kendi banyo ve mutfak ortamınıza yansıtabilirsiniz. Favori ürünleriniz için ayrıca mail atabileceğiniz veya yazdırabileceğiniz bir not defteri bulunmaktadır.
  • Online bayi arama. Hansgrohe ürünlerini alabileceğiniz en yakın sıhhi ürünler ve mutfak uzmanı nerede? Kapsamlı dizinimiz ve GPS üzerinden anında en yakın bayiyi bulabilirsiniz.

Kendiniz deneyin: hansgrohe Showroom uygulamasını şimdi ücretsiz olarak iTunes’den indirin. Lütfen uygulamanın kullanımına yönelik ilgili yerde belirtilen kullanma koşullarının geçerli olduğunu dikkate alın.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın