Schiltach'ta Hansgrohe grup merkez ofisi.
Markanın tanıtımı

Sayılarla Hansgrohe Grup

Hansgrohe şirketi hakkında bilinmesi gerekenlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dünya çapında 33 şirketi ve 21 satış ofisi ile Hansgrohe, sıhhi donanım alanında faaliyet gösteren, en önemli global şirketlerinden biridir. Şirket 2018 mali yılında yaklaşık 4.700 kişi çalıştırmış ve 1,081 milyar euro ciro elde etmiştir. Ayrıca “hansgrohe” markasının yanı sıra “AXOR” markası da Hansgrohe Grubu’na ait olan markalardan biridir.

Gelecek köken gerektirir

Batarya ve duş sistemleri uzmanı Hansgrohe, geleneksel zenginliğe sahip olan bir şirkettir. Şirketin fikir babası Hans Grohe, Kara Orman Schiltach'daki küçük bir metal işleme atölyesi ile 1901 yılında küçük bir başlangıç yapmıştır. Şirketin yaratıcı merkezi ve şirket merkezi hala bu bölgede bulunmaktadır. “Akıllı Hans” tarafından yaratılan hansgrohe markası, günümüzde dünya çapında bir üne sahiptir: Ürünler dünyanın dört bir yanında kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Hansgrohe Grubu: Tüm kıtalarda temsil edilmekte

Hansgrohe şirketi...

  • Avrupa'da borsada kayıtlı olmayan bir anonim şirkettir (Societas Europaea);
  • iki ana hissedara sahiptir:
    - çoğunluk hissedarı olan  Masco Corporation, Taylor/Michigan ABD (yüzde 68 ile) 
    - Syngroh Verwaltungs- und Beteiligungs-GmbH, Schiltach, Klaus Grohe ailesi, Schiltach (yüzde 32).

Uluslararası alanda geniş paya sahip olan Hansgrohe Grubu, Almanya, Fransa, Çin ve ABD’de üretim yapmaktadır. Cirosunun yaklaşık yüzde 77’ni yurt dışında elde etmekte ve 140'tan fazla ülkeye ürün tedarik etmektedir.

Oryantasyonunuz için: hansgrohe markası – Hansgrohe şirketi

Bu web sitesinde hansgrohe markası ve birinci sınıf banyo ile mutfak ürünleri hakkındaki tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Lüks banyo ve mutfakların tasarım markası AXOR’un ürünlerini AXOR web sitesinde bulabilirsiniz. Hansgrohe Grubu sayfasında Hansgrohe şirketi hakkındaki önemli bilgileri sizin için derledik.

Aşağıdaki linkler sizi doğrudan Hansgrohe Grubu web sitesi:

1 numaralı başarı faktörü: Çalışanlar

Bu durum, 1901’den beri değişmedi: Hansgrohe’de özenle çalışmaktan keyif alan insanlar çalışıyor. Güzel tasarlanmış ve iyi işleyen kaliteli ürünlerle çalışmayı seven insanlar çalışıyor. Uzman oldukları alanda mükemmel bilgi birikimleri ile öne çıkan insanlar çalışıyor. Her gün yeni şeyler ve su kaynaklarını da korumak için mücadele veren insanlar çalışıyor. Bu kendini adamış insanların sayısı şu an yaklaşık 4.700 ve bu sayı gün geçtikçe artıyor. Bu insanlar, Hansgrohe Grubu’nun kalıcı gelişiminin anahtarıdır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın