Schiltach'ta Hansgrohe grup merkez ofisi.
Markanın tanıtımı

Sayılar ve gerçeklerle Hansgrohe Grubu

Hansgrohe şirketi hakkında bilinmesi gerekenlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dünya çapında 34 şirket ve 21 satış bürosu ile Hansgrohe, sıhhi donanım alanında faaliyet gösteren, az sayıdaki global şirketlerinden biridir. Şirket 2016 mali yılında yaklaşık 4.800 kişi çalıştırmış ve 140'dan fazla ülkeye ürün tedarik etmiştir. Ayrıca “hansgrohe” markasının yanı sıra “AXOR” markası da Hansgrohe Grubu’na ait olan markalardan biridir.

Gelecek köken gerektirir

Batarya ve duş sistemleri uzmanı Hansgrohe, geleneksel bir kökene sahip olan bir şirkettir. Şirketin fikir babası Hans Grohe, Kara Orman Schiltach'daki küçük bir metal işleme atölyesi ile 1901 yılında küçük bir başlangıç yapmıştır. Şirketin yaratıcı merkezi ve şirket merkezi hala bu bölgede bulunmaktadır. “Akıllı Hans” tarafından yaratılan hansgrohe markası, günümüzde dünya çapında bir üne sahiptir: Ürünler dünyanın dört bir yanında kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Hansgrohe Grubu: Tüm kıtalarda temsil edilmekte

Hansgrohe şirketi...

  • Avrupa'da borsada kayıtlı olmayan bir anonim şirkettir (Societas Europaea);
  • iki ana hissedara sahiptir:
    - çoğunluk hissedarı olan ABD kaynaklı Masco Corporation, Taylor/Michigan konserni (yüzde 68) 
    - Syngroh Verwaltungs- und Beteiligungs-GmbH, Schiltach, Klaus Grohe ailesi, Schiltach (yüzde 32).

Uluslararası alanda geniş paya sahip olan Hansgrohe Grubu, Almanya, Fransa, Çin ve ABD’de üretim yapmaktadır. Cirosunun yaklaşık yüzde 80’ini yurt dışında elde etmektedir.

Oryantasyonunuz için: hansgrohe markası – Hansgrohe şirketi

Bu web sitesinde hansgrohe markası ve birinci sınıf banyo ile mutfak ürünleri hakkındaki tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Lüks banyo ve mutfakların tasarım markası AXOR’un ürünlerini AXOR web sitesinde bulabilirsiniz. Hansgrohe Grubu sayfasında Hansgrohe şirketi hakkındaki önemli bilgileri sizin için derledik.

Aşağıdaki linkler sizi doğrudan Hansgrohe Grubu’nun web sitesine yönlendirir:

1 numaralı başarı faktörü: Çalışanlar

Bu durum, 1901’den beri değişmedi: Hansgrohe’de özenle çalışmaktan keyif alan insanlar çalışıyor. Güzel tasarlanmış ve iyi işleyen kaliteli ürünlerle çalışmayı seven insanlar çalışıyor. Uzman oldukları alanda mükemmel bilgi birikimleri ile öne çıkan insanlar çalışıyor. Her gün yeni şeyler ve su kaynağı için de mücadele veren insanlar çalışıyor. Bu kendini adamış insanların sayısı şu an yaklaşık 5.000 ve bu sayı gün geçtikçe artıyor. Bu insanlar, Hansgrohe Grubu’nun kalıcı gelişiminin anahtarıdır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın