06.12.2017

Yeni marka web sitesi www.hansgrohe.de

Premium marka hansgrohe’nin yeni bir web sitesi var. Geliştirme ve tasarım aşamalarında müşterilerin istekleri merkeze alınmıştır. İlham verici araçlar, duygusal resimler ve bilgilendirici makaleler sayesinde banyo ve mutfakta nelerin hoşunuza gideceğini çabucak öğrenebilirsiniz. Ayrıca yüksek kaliteli ürünlerle, uzun süre keyfini çıkaracağınız özel bir yaşam alanını nasıl yaratacağınızı da öğrenebilirsiniz.

Yeni hansgrohe marka web sitesinin sayfa düzeni.
Rağbet gören ürünler hakkında bilgi ve ilhamlar: www.hansgrohe.de’ye her zaman ve her yerden ulaşılabilir.

Kullanıcı dostu, ilham verici, duygusal

Tasarım konusunda banyo ve mutfak oldukça ilginç alanlardır. Premium marka hansgrohe bundan böyle müşterilerini ve sıhhi ürün uzmanları, planlayıcılar ve mimarlar gibi uzmanları komple yeni geliştirilmiş bir web sitesi ile desteklemektedir: www.hansgrohe.de.

İlham verici ürün sayfaları, hayalindeki banyo arayıcı gibi yaratıcı uygulamalar ve banyo önerici veya mutfak önerici gibi bilgilendirici hizmet alanları, kullanıcılara çok sayıdaki ürünlerin arasından kendi özel ürünlerini keşfetmesinde yardımcı olmaktadır. Ön çıkanlar ve yenilikler sayfaları da banyo ve mutfağın yeniden tasarlanması için bir davet gibidir. Böylelikle tasarım sevenler evlerinde cazip ve yüksek fonksiyonel yaşam alanları oluşturabilirler. Hem de rahatça koltuklarına yaslanırken.

Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonla büyüleyici ürünlerin dünyasına girin

Sıhhi ürünler sektöründe iF tasarım lideri olan hansgrohe’nin marka web sitesi sadece birinci sınıf ürünleri ile cezbedici değil. Aynı zamanda kullanıcı dostu olan yapısı, servis yönlendirmesi ve mobil cihazlar için optimum içeriği de aynı şekilde caziptir. Örneğin hayalindeki banyo arayıcı: Kişisel tercihlerden yola çıkan uygulama, stil ve döşeme önerilerinde bulunur: Alışılmışın dışında tarzdan, doğal-rahata ve klasik-şık çizgiye kadar. Bu büyüleyici sonuçlar bilgisayar, tablet veya cep telefonundan incelenebilir. Böylelikle yoldayken de konforlu hayaller kurulabilir.

Banyo ve mutfak planlaması ile ilgili birçok hizmet içeren bilgilendirici web sitesi

Web sitesinde ilham verme ve eğlencenin yanı sıra hizmet de odak noktada yer almaktadır: Bu noktada banyo önerici tadilat, inşaat yapmak veya evini canlandırmak isteyenlere uygun duş, batarya, kontrol birimleri veya teknolojiler bulma konusunda destek olmaktadır. Mutfak önerici ise mutfağın kalbi olan evye konusunda eşsiz ürün çözümleri sunmaktadır.

Dolayısıyla "www.hansgrohe.de” tüketicilere olduğu kadar profesyonellere de yetkin ve kullanışlı mesleki bilgiler sağlamaktadır. En yakın profesyonel donanım uzmanına giden yolu hansgrohe bayii arama uygulaması göstermektedir. GPS ile desteklenen bayii arayıcı, özellikle akıllı telefonlarda son derece pratiktir. Yeni hansgrohe web sitesinde şirketle ilgili bilgiler de bulunmaktadır. Bu bilgilerin arasında Hansgrohe Grubu, grubun değerleri ve kariyer imkanları yer almaktadır.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın