08.09.2017

Stockholm’de Hobo otelde özgür tasarım alanı

Stockholm on dört ada ve kara parçasından oluşmaktadır. İskandinavya’nın bu en büyük şehri aynı zamanda Kuzey Avrupa’nın yaratıcı piyasasının merkezidir. Ve bu merkezin Mart 2017’den beri Norrmalm ilçesinde yeni bir evi var: Hobo otel. Burada bir otelin en özel yeri olan banyosu hansgrohe’nin yüksek kaliteli bataryaları ve duşları ile donatılmıştır.

hansgrohe ürünlerle modern banyo.
Made by hansgrohe kalitesi: Termostat ve el duşlu Croma 220 Air 1jet (EcoSmart) duş kolonu. Uzun gövdeli Talis Classic lavabosunda. (Copyright: David Thunander)

Otel bölgeye hayat veriyor

Hobo otel, Norrmalm’ın ticaret merkeziyle aynı adı taşıyan “Stockholm City”de bulunmaktadır. Ana tren garı ve sevilen Kungsträdgården parkı arasında merkezi bir konumda bulunan otel ve 1970li yıllara ait yapıların bulunduğu cadde, buna rağmen son yıllarda biraz unutulmuştu. Norveçli girişimci Petter Stordalen’in sahip olduğu Nordic Hotels & Resorts şirketine ait olan otel, komşu kardeş otel At Six’in de katkısıyla bölgeye yeni bir canlılık kazandırmıştır. İç tasarım için Berlinli ödüllü endüstri tasarımcısı Werner Aisslinger görevlendirilmiştir.

Yüksek beklentili banyo tasarımı: Studio Aisslinger hansgrohe’yi seçti

Hobo otelin konukları İsveç’in hareketli başkentinde keyifli bir günden sonra Croma 220 Air 1jet duş kolonunun altında ferahlıyorlar. Duş kolonuna ait olan dört kademeli yağmur spreyli el duşu, ürünü mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır. Lavabolarda ise Highrisers Talis Classic’in sadece yüksekliği bile el yıkamada daha fazla konfor sunmaktadır. hansgrohe’nin Talis Classic batarya serisi zarif, silindirik bir ana üniteye ve çan şeklinde bir ayaklığa sahiptir. Karakteristik tasarımlı volanın kullanımı da konforludur.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın