hansgrohe'de yeni: RainSelect tasarım termostat.
Yeni banyo ürünleri

Su ile en güzel anlar için hansgrohe yenilikleri

Su kullanımını bir kez daha yeniden tanımlayan en yeni hansgrohe ürünlerini burada keşfedin. Kare şeklindeki tepe duşundan, zeminde duran bataryalara ve duş ile küvet için alan oluşturan kumanda birimlerine kadar her şey mevcut. Size kalite, fonksiyonellik ve tasarım konusunda en üst beklentilere uygun, uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.

Yeni tasarım ile duş konforu

Bir zamanlar sadece vücut bakımı için kullanılan banyolar, günümüzde şimdiye kadar hiç olmadığı kadar dinlenme ve keyif alınan bir alan haline gelmiştir. Cömertçe planlanan alanlar, su ile temasınızı daha da güzelleştiren yeni tasarımlar ve kumanda konseptleri için yeterli yer sunmaktadır. Duş ve küvet için öne çıkan yeni ürünlerimiz ile tanışın.

Yeni armatürler: Banyonuzun parlayan noktaları

Net çizgili minimalizm: İşte yeni Metropol bataryaları bunu yansıtmaktadır. Zarif geometrik tasarımları ile her banyoya şık bir şekilde uyum sağlar ve güçlü tasarım vurguları oluştururlar. Metropol serisi, kare şeklindeki Raindance E tepe duşuna mükemmel bir kombinasyondur.

Daha çok klasik-zarif bir tip misiniz? Öyleyse Metropol Classic bataryaları ile tanışın. Seçkin aksesuarlar lavaboyu, duşu, küveti ve bideyi daha şık hale getirmektedirler. Çok yönlü volan seçenekleri ve çeşitli modeller ile size yeni ölçüde bir tasarım özgürlüğü sunmaktadır. Bırakın banyonuz altın görünümüyle zarifçe parlasın.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın