Tüm nesiller için TÜV onaylı volanlar

Unica Comfort: Tutunma Barı & Duş Çubukları: Tek bir üründe birlikte

Banyonuz tüm nesillere hazır mı olmalı? TÜV onaylı ve pratik aksesuarlı Unica Comfort duş çubuk ve aksesuarlarıyla mükemmel bir şekilde tadilat, düzenleme ve ayrıca geleceğe yönelik planlamalar yapılabilir. Özellikle de evde yaşlılar, çocuklar veya engelli kişiler yaşıyorsa. Duş barı, volan ve ayak desteği son derece modern görünümlü ve tüm beklentileri karşılayacak özelliktedir.

Bütün aile için güvenli ve estetik duş seti.
Yeni Unica Comfort serisi tüm nesiller için konfor ve TÜV onaylı güvenlik sunuyor.

Tüm aile için daha fazla güvenlik ve emniyet

Yaşam evresine göre banyodaki ihtiyaçlarımız da değişir: Çocuklar aileye katılıyor ve sonra yeniden evden ayrılıyorlar. Hareketlerin kısıtlanması, rutin hayatımızı etkiler. Yaşımız ilerledikçe daha temkinli oluruz veya bakıma ihtiyaç duyan ebeveynler bizimle yaşamaya başlar. Her yeni dönemde yapmak istemediğimiz şey ise, tüm banyoyu komple değiştirmektir. Zevkli tasarım ve kullanım konforunun kalıcı olmasını isteriz.

Yeni duş serisi Unica Comfort tüm jenerasyonlar için daha fazla konfor, emniyet ve esneklik sunar. TÜV onaylı güvenliğiyle duşta ve küvette açıkça daha az kayma tehlikesi sağlar. Ayrıca tüm ürünler sertifikalı volan olma özelliğine de sahiptir.

Her şey yeni Unica Comfort’ı işaret ediyor

  • Sağlam duş çubukları krom kaplı ve 25 mm kalınlıktadır. 200 kg’a kadar güvenli bir tutuş sunarlar.
  • Plastikten üretilmiş 250 mm genişliğe sahip raf, duş gereçleriniz için yeterince yer sunar. Pratik bir özellik: Temizlik için kolayca çıkarabilirsiniz.
  • İkinci bir duş askısı, el duşuna küvette veya duş oturağında otururken de rahatça erişebilmenizi sağlar.
  • Güvenli Comfort volan ve kaymaya karşı emniyetli Comfort ayak desteği, güvenlik konusundaki görevlerini aksatmadan yerine getirir. Her iki ürünü ayrı ayrı olarak da sipariş edebilirsiniz. Volanlar bazı duş barlarında ve duş setlerinde teslimat kapsamındadır.
  • Unica Comfort’u tercih ederek yüksek kaliteli tasarımı tercih etmiş olursunuz: Zamandan bağımsız ve modern olan bu tasarım, her banyo ambiyansına uyum sağlar.
  • Değerli materyaller sizi uzun süre memnun edecektir. Tüm bileşenlerin krom yüzeyleri mükemmel parlar ve kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir.
hansgrohe Unica Comfort duş seti hakkında video.

Duş çubuğunu kim buldu? Hans Grohe.

“Unica” birçoğu için "duş çubuğuyla“ aynı anlama gelmektedir. Hans Grohe duş çubuğunu 1953’te icat etti. O tarihten beri Kara Ormanlı orijinal duş çubuğu sürekli geliştirildi ve pratik ekstralar ile donatıldı.

Unica Comfort ‘un ismi içeriğini açıklamaktadır: Konforlu duş setleri, duş çubukları, volanlar ve ayak destekleri sizi bekliyor. Tüm montaj durumlarına uymak için modeller hem sağ hem de sol doğrultuda sunulmuştur. Duş çubuğunu bireysel ihtiyacınıza göre 0,65 m, 0,90 m veya 1,10 m boyutlarında alabilirsiniz. Duş alırken el duşunu kolayca istediğiniz yüksekliğe sabitleyebilirsiniz; gerekirse üç açıdan ayarlayabilirsiniz ((90° eğilme açısı, sürgü sola/sağa ve yukarıya/aşağıya çevrilir). Veya rahatça ikinci duş askısını kullanırsınız.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın