Artık banyoda da sizinle

hansgrohe sBox: Düzenli küvetler

Küvetler birçok insanın dinlendiği, rahatladığı, keyif ve huzurla enerji topladığı bir yerdir. Küvetin bulunduğu alan ne kadar estetik ve konforlu olursa, dinlenmenin kalitesi de o kadar artar. hansgrohe sBox, bu dinlenme sırasında hem görünüm hem de dokunma açısından sizi hiçbir şeyin rahatsız etmemesini sağlar. Küvetin içine sarkan duş hortumu mu dediniz? Artık geçmişte kaldı! Hiçbir şeyin rahatsız etmediği derli toplu bir görünümün ve daha fazla hareket alanının keyfini çıkarın.

hansgrohe sBox: duş hortumunu küvetin kenarına gizler.

hansgrohe sBox: Mutluluk verir. Fazla yer kaplamaz.

İhtiyacınız olmadığında küvetin kenarına gizlenerek görünmez olan bir duş hortumu, banyo deneyimini daha çekici ve konforlu yapar. Hortum bulunduğu yerde, kullanım sırasının kendisine gelmesini bekler. Kullanmak istediğinizde kolayca dışarı çekerek “haydi görev başına” diyebilirsiniz. İsterseniz, hortumu 1,45 metreye kadar uzatabilirsiniz. Kullanımı çok konforludur, çekmek ve tutmak için yüksek bir kuvvet harcamanız gerekmez. hansgrohe sBox sayesinde küvet hortum kılavuzu kontrollü, korumalı ve emniyetli bir şekilde çalışır. Hortum kıvrılma veya dönme yapmaz.

Çekici ve nitelikli bir küvet görünümü

Dışarıdan bakıldığında sBox’ın yalnızca metal duvar aynası görünür. Banyo bataryalarınıza hangisinin daha iyi uyacağına bağlı olarak köşeli veya oval iki çekici duvar aynasından birini seçebilirsiniz. Temizliği ise çok basittir: Düzgün yüzeylerin bakımı kolayca yapılabilir. sBox ile zevkinize göre seçtiğiniz el duşunu küvet kenarına sorunsuzca yerleştirebilirsiniz. Duşu ise ayrıca seçersiniz. Hangisini seçeceğinize kendiniz karar verirsiniz. sBox, tüm duşlar ve küvet kenarı 71 mm’den geniş olan tüm küvet modelleri ile uyumludur.

Hem yeni yapılar hem banyo tadilatları için temiz çözümler 

Söz konusu olan ister yeni yapılarda ister banyo yenileme tadilatlarındaki küvet kurulumları olsun, sBox daima üstün kaliteli bir çözümdür. hansgrohe’nin akıllı sistemi şimdiye dek mutfaklarda kullanılıyor, hem eviye alt dolabında düzen sunuyor, hem de dışarı çekildiğinde veya içeri itildiğinde hortumun kolayca kaymasını sağıyordu. Bu kapalı “all in one system” banyoya ankastre monte edildiğinde, şimdiye dek kullanılmakta olan Secuflex küvet sisteminin yerine geçiyor.

sBox küvet: Tüm detayları öğrenmek isteyenler için

Hortum sarım sisteminin küvete kurulumu yetkili servisler tarafından yapılır. İç setin ve hazır setin iki kademeli kurulumu uzman bir sıhhi tesisat teknisyenin işini son derece kolaylaştırır. sBox kurulum sırasında küvetin veya fayansların kenarına yerleştirilerek gömme bir tertibatla tamamen gizlenir. Bunun için son derece az bir yere gereksinim vardır. Bu kapalı sistemin getirdiği diğer bir artı puan ise, neredeyse hiç bakım gerektirmemesidir.

 
Benefit video: sBox Tub
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın