Kare şeklinde duş keyfi

Raindance E: Geometrik ve zamandan bağımsız şıklık

Raindance E duş ürün yelpazesinin kare tasarımı ve üstün kaliteli krom yüzeyleri, ürünleri modern banyonun odak noktası haline getirmektedir. Tepe duşundan duş kolonu ve termostata kadar her şey: Raindance E, rüyalarınızdaki banyoyu size özel olarak gerçekleştirmek için çok sayıda seçenek sunuyor. Mükemmel uyum için banyonuzu Metropol serisinin özel bataryaları ile tamamlayın.

Raindance E Duş Kolonu ile hansgrohe banyo ambiyansı.
Raindance E duş kolonu, yansımalı krom komple bir sistem olarak net avantajlara sahip: Her şey ulaşılabilir yakınlıkta, esnek kullanım ve görsel olarak etkileyici.

Duş keyfinin yeni bir şekli var

Raindance E duş tasarımlarını banyonuzun odak noktası haline getirin. Kare şeklindeki tepe duşunun düz yüzeyi, duş dirseğinde de aynı stilde devam eder. Bu da duşunuza güçlü bir görünüm katar.

Sağ açılar ve düz alanlardan oluşan oyun hiç duraksamadan duş kolonu, duş seti, duş barı ve ShowerTablet termostatı (350 veya 600 mm) ile sürüyor. Yüksek kaliteli krom yüzeyler ve çizilmez güvenli cam, markaya özgü tasarım vurguları oluşturur. Bu çok yönlü ürün yelpazesi, hansgrohe’nin Metropol batarya serisine mükemmel uyum sağlar. Dolayısıyla siz de uyumlu bir banyo ambiyansı için kombinasyon yaparken güven içinde olursunuz. 

Tasarım işlevsellik ile buluştu: XXL duş performansı

Raindance E, detaylı düşünülmüş ve etkili sprey diski ile sizi şımartır: Şampuanın hızlıca durulanması için orta bölgede daha yüksek bir sprey yoğunluğu sunulur. Dış kısımda bulunan spreyler ise daha az yoğunluğa sahip. Böylelikle zarif yağmur duşu, vücudunuzu komple huzur verici bir sıcaklıkla sarar. AirPower modeli, dolgun, hafif damlalar sağlar. Su tasarrufu yapmak isteyenler ise EcoSmart modelini tercih eder.

hansgrohe Raindance E tepe duşu ve duş askısı ile ilgili video.

Raindance E: Çok sayıda seçenek, müthiş serüvenler

Beklentilerinizin yüksek olması güzel. Raindance E’de beklentilerinize uygun olan çok sayıda seçenek arasından seçim yapabilirsiniz:

  • Kare şeklindeki tepe duşu XXL boyutunda duş keyfi sunar. Hayallerinizdeki banyoyu planlamak için duvar ve tavan için üç farklı seçenek mevcut. 400 x 400 mm’lik sprey diskli tavana entegre edilen versiyonda, tavan ve duş uyumlu bir bütün haline geliyor.
  • Duş setinde ise düz Unica E duş barının şıklığını ve Raindance Select S 120’nin konforunu aynı anda yaşarsınız. Kendiliğinden duran, yüksekliği ayarlanabilen, dönüp eğilebilen duş askısında, el duşunu dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz yüzeyi seçin: Aynalı krom, beyaz/krom veya siyah/krom. Duş barı tekli olarak da alınabilir.
  • Duş için ShowerTablet, duş termostatının konforunu 600 mm’ye kadar cömert bir genişliğe sahip olan bir raf ile birleştirmekte. Raindance E’nin kare şeklindeki tasarımı, güvenli camdan oluşan ön camda, aynalı krom veya beyaz/krom olarak görülmekte. Basit sembol dili ve ergonomik tutamaklar sayesinde kullanım oldukça kolay.
  • Küvet için ShowerTablet, gaga ve termostatı tek bir üründe birleştiriyor. Kendi seçiminiz bir el duşu ile kombine edin ve su kaynağını döner volan ile kolayca değiştirin.
  • Duş kolonunda termostatlı duş setinin tüm avantajlarından tek bir üründe yararlanırsınız. Mevcut bağlantılara kolay montajı sebebiyle banyo tadilatları için mükemmel bir seçimdir.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın