Güçlü vurgulu tasarıma sahip bataryalar

Modern. Hassas. Etkileyici. Metropol.

Metropol armatür serisi ile banyodaki netlik yeniden tanımlanıyor. Bu seri düz çizgili, güçlü vurgulu tasarımlardan hoşlanan herkesi kendine hayran bırakacaktır. Çünkü Metropol geometrik çizgileriyle her modern ortamda unutulmaz izler bırakır. En yeni hansgrohe serisinin güzelliği ve çok yönlülüğünden ilham alın.

hansgrohe'den yenilik: Metropol banyo bataryaları.
Beş farklı gaga yüksekliği arasında seçim yapabilirsiniz \(ComfortZone\): 100 ila 260 mm yüksekliğe kadar.

Güçlü karakterli tasarım

Hassas, zarif tasarımlı Metropol batarya serisi, yüksek kaliteli banyo tasarımını ve seçkin bireyselliği temsil eder. Stil sahibi ve geometrik silueti lavaboya, duşa ve küvete etkileyici vurgular kazandırır. Paralel çizgiler sayesinde volan ve gagalar birbiriyle mükemmel bir uyum içindedir. Metropol bataryaları çok sayıda model seçeneğiyle şaşırtıyor. Bu sizin için istediğiniz tasarım ve kullanım bakımından daha fazla hareket alanı anlamına gelir.

Metropol lavabo bataryaları

Üç volan alternatifi arasından seçim yapabilirsiniz:

  • Geniş-şık çubuk volan;
  • Eğimli volan;
  • Tuşlarla sezgisel kullanım için minimalist Select volan.

Seçim özgürlüğünü seviyor musunuz? Beş farklı boyda lavabo bataryası ile her lavabo için uygun bataryayı bulursunuz ve özel ComfortZone’nuzu tanımlarsınız. Batarya modeli 100 uzun gagalı olarak da temin edilebilir: Böylelikle lavaboda ek konfor kazanırsınız.

Lavabonun arkasına veya yanına serbestçe konumlandırılan ve zeminde duran lavabo bataryası, çevresine estetik bir parıltı yayar. Paralel mükemmellikte ayrı kullanma parçalarına ve iki ComfortZone’a sahip olan 3 delikli lavabo bataryası da göz alıcı bir görünüme sahip. 

Metropol yerden küvet bataryası ile ilgili video.

Duş ve küvet alanında markaya özgü çekim noktaları

Yeni hansgrohe armatür serisinin duş ve küvet bataryaları da her banyoyu karakteristik bir odaya çeviren bir atmosfer yaratır.

Metropol ile duş keyfi

Hassas dokunuş ile geometrik tasarım duşta da devam eder. Suyunuzu zarif ve güvenilir bir şekilde düzenleyen aplike tek kollu batarya markaya özgüdür. Minimalist ankastre bataryalar iki volan seçeneği ile sunulur: Kol ve askı şeklinde. Kare şeklindeki Raindance E tepe duşu, Metropol için mükemmel bir seçimdir. Bütünü kapsayan geometrik tasarım ve lüks duş keyfi için.

Metropol ile banyo

Modern Metropol bataryaları, her küvete görsel ve işlevsel parıltılar katar. Tüm alternatifler, uzun yıllar boyunca tasarım keyfiyle banyo yapmanızı sağlar! Cömert gaga, alışılmışın dışında bir görünüme sahip ve özel, net yüzeyiyle göz alıcı. Düz ankastre kumanda, minimalist-kare tasarımıyla zamandan bağımsız bir görünüme sahip. Aynı şekilde: serbest durabilen küvette bulunan zemindeki banyo bataryası da kendine aşık edebilecek görünümde. Bu ürünle, misafirlerinizin hayran kalacağı göz alıcı bir görünüm sağlarsınız.

hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın