Duş almak artık bir çocuk oyunu

Modern thermostatic shower mixer with safety functions.
hansgrohe 2019 yenilikleri

Modern aile banyolarının vazgeçilmezi: Croma E

Aile bireylerinin her gün paylaştığı en heyecanlı dakikalar banyoda geçer. Ancak dikkat! Çocuklarla birlikte eğlence keyfi her zaman kolay olmayabilir. Keşfetmeye meraklı küçük eller lastik ördeğe, el duşuna, hatta yakıcı derecede ısınmış sıcak su jetlerine kadar uzanabilir. Yeni hansgrohe Croma E serisinin ürünleriyle donatılmış banyolarda çocuklarınız korkmadan eğlenebilir.
Croma E: Çocuklar için emniyet, banyonuz için şıklık demektir.

Aile banyolarının şık allrounder’i

Emniyetli ve güzel bir duş sistemi: Croma E küçük meraklıları sıcak sürprizlerden korur. Bırakın gönüllerince oynasınlar.

n

Emniyetli ve konforlu, üstelik fiyatı da çekici: küçükler ve büyükler için XXL duş eğlencesi

Croma E, çekici bir fiyat segmentinde yer alan, geniş kapsamlı duş çeşitlerini ve en modern fonksiyonları sunan bir duş demektir. İyileştirilmiş yeni duş serisi birden fazla özellik sunuyor.

CoolContact meraklı çocuk ellerini kazalardan korur

Ecostat E termostatlarının kullandığı yeni soğutma teknolojisi, evinizdeki yaramaz küçükleri tehlikelerden korur. CoolContact teknolojisinde sisteme giren soğuk su, ana ünitede doğrudan ön ve üst ve bölümlerle temas etmeden geçirilerek termostatik kartuş yönünde akar. Buna karşın sıcak su doğrudan duvar bağlantısından kartuşa yönlendirilir. Bu şekilde termostat gövdesi ısınmaz, daima soğuk ve emniyetlidir. Ek güvenlik önlemi: Termostatın volanında bulunan SafetyStop, duştan beklenmedik bir şekilde yüksek sıcaklıkta su akmasını önler. 

Duş almak ve banyo yapmak artık kesinlikle bir çocuk oyunu: İyileştirilmiş yeni duş serisi Croma E’nin fonksiyonlarına tıklayın ve keşfedin.

Çok beğenilen Croma E yeni tasarımıyla

Croma E büyük tepe duşundan dolgun ve yumuşak RainAir tipinde akan su, duşu küçükler için de eğlenceli bir keyfe dönüştürür. Yüksek kalite metalden yapılmış sprey diskini ayarlamak mümkündür. Açısını daha fazla hareket kabiliyeti sağlamak amacıyla istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Biz hansgroheliler, net yüzeyi ve hafif yuvarlatılmış köşelerini “Softcube dizayn” olarak adlandırıyoruz. Bu dizayna mükemmel bir uyum sağlayan el duşu ise Croma Select’tir. Yuvarlak veya köşeli, fark etmez: SoftRain, IntenseRain ve masaj sprey tipleri keyifli duş dakikaları anlamına gelir. Üçünden birinin keyfini çıkarmak için çocukların küçücük elleri bile Select seçme butonunu sezgisel olarak bulabilir.

Huzur verici konforlu duş keyfi için özel hansgrohe fonksiyonları


Croma ürün serisi: “Made by hansgrohe” kalitesinde sağlam ve dayanıklı duş başlıkları, kendini konfor teknolojilerinde de gösterir. El duşu, duş kolonuna konumlandırılan yeni duş sürgüsü ile kolayca gerekli yüksekliğe ayarlanabilir. Ayarı basma butonunu tek elle kullanarak yapmak çok pratik.
hansgrohe uzmanları

Size en yakın hansgrohe bayi veya yetkili servisine ulaşın