Axor Bouroullec Composer

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Axor Bouroullec Composer

Kişisel lavabo ve küvetinizi adım adım çevrimiçi olarak planlayın

Banyoda özgürlük ne anlama gelir? Axor Bouroullec ile hayalinizdeki banyonun gerçekleşmesine hiçbir engel yok. Düzenleyici, Axor Bouroullec'in açık sisteminin benzersiz olanaklarını oyun oynar gibi keşfetmenizi sağlıyor.

Çünkü bu Axor banyo koleksiyonu size serbestçe karar verme özgürlüğünü sunuyor: "Feel Free to Compose". İdeal lavabonuzu istediğiniz batarya ile kombine edin; bataryanızı kullanım ihtiyacınıza ve estetik zevkinize göre yerleştirin. Küvet konusunda da aynı seçim olanaklarının keyfini çıkarın. Aynı zamanda sizin için en uygun bataryayı istediğiniz kullanım konumunda, istediğiniz batarya ekipmanları ile düzenleyin.

Hangi banyo hayatım ile mükemmel uyum gösteriyor?

Bu düzenleyici size somut olarak planlamaya geçmeden önce aşağıdaki önemli soruları sormanızda yardımcı oluyor: Banyomda ne kadar yerim var? Lavaboyu nasıl monte etmek istiyorum? Suyu nasıl kullanmak istiyorum? Benim için hangi fonksiyonlar önemli?

Yerden tasarruf? Çocuklara uygun? Enerji tasarrufu? Klasik görünümlü? 

Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:: Lavabo veya küvetinizi Axor Bouroullec ile mükemmel biçimde size ve ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde hazırlayın.
Örneğin:

  • bataryayı lavabonun dış kısmında konumlandırarak yer kazanın. Böylece eşya koyabileceğiniz daha fazla alanlar kalacaktır; 
  • volanlar lavabonun ön kısmına kolayca erişilebilecek şekilde düzenlendiğinde çocuklara için uygun olacaktır; 
  • soğuk ve sıcak su iki ayrı volanla kumanda edildiğinde enerji tasarrufu sağlar. Burada soğuk su volanı, sıcak su volanın önüne yerleştirilmiştir, çünkü herkes ilk olarak öndeki volana uzanır;
  • gaga orta kısma, lavabonun arkasına yerleştirildiğinde klasik bir görünüm elde edilmiş olur.
  • size göre ergonomik olanı planlayın, mesala küvet doldurma gagası ve el duşunu küvetin kenarındaki raflarda veya seremik üzerinde. hatta farklı raflarda tercih edebilirsiniz;
  • bir duvara monte batarya ile, seçime bağlı olarak rafa sahip küvet ile yerden tasarruf  ve bakım kolaylığı getirebilir.

Composer'ın size gösterdiği diğer birçok olanağı da keşfedin. Kişisel yapılandırmanızı kaydedebilirsiniz. Bayinizle  görüşmeye giderken bir fikriniz olsun. Böylece istediğiniz banyoya bir adım daha yaklaşın.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam