Metris, Talis, Focus - her yükseklikteki ihtiyaç için

Hansgrohe banyoda geniş alanlar yaratır

Yükseklik? Tasarım? İşlev? Hansgrohe çok farklı istekleri yerine getirip çok yönlü çözümler sunuyor.
Şimdi ComfortZone'u yeniden tanımlıyoruz: lavabodaki bataryalar ile.  

ComfortZone şu anlama gelir: Lavabo kullanım alanınızda cömertlik. Bu, bataryanın yüksekliği ile aynı zamanda gaga ve lavabo arasındaki mevcut alan sayesinde sağlanır. Amacımız müşterilerimiz bu alanı kendi isteklerine göre kullanabilmeleridir. Yeni Metris, Talis ve Focus batarya serileri ile rahatlık sağlayan konforlu modellerimize göz atın.    

Akıllı dijital uygulamalar size yönünüzü bulmanızda yardım eder

Her insanın günlük alışkanlıkları, kendine has beğenisi vardır, aynı zamanda herkes kendine ait bir alana ihtiyaç duyar. Tabii ki banyo söz konusu olduğunda da. Size ait ComfortZone'u çevrimiçi olarak keşfedin ve tasarlayın: ComfortZone Finder ve Ambiyans Düzenleyici ile.  

Metris 230'un işlevsel dönebilir gagası altında büyük bir akvaryum bile doldurulabilir.

Metris, Talis ve Focus bataryaları hangi yüksekliklerde mevcut ve konfor yönünden hangi artıları sunuyor? Lavaboda konforlu bir şekilde saçlarınızı yıkamak ya da tıraş olurken daha fazla hareket özgürlüğüne sahip olmak istemeniz fark etmez: Banyoda gerekli boş alanı kendinize sağlayın.

Tezgah üstü lavabo ile zarif bir çözüm ve Metris Highriser 260. Boş alan sağlamayı seven mükemmel batarya.

Hangi batarya hangi lavaboya ve hangi eve uygun? Uygun lavabo ile bağlantılı olarak Hansgrohe bataryaları estetik ve işlev açısından en yüksek biçime koşuyor. Çevrimiçi düzenleyici ile sizin için en mükemmel ikiliyi bulabilirsiniz. Ambiyans hakkındaki tavsiyelerimiz görsel açıdan yönünüzü bulmanıza yardımcı olur.

Yeni Metris bataryaları: her yükseklikteki ihtiyaç için.

Beş yeni batarya ile banyoda daha önce yaşamadığınız kullanım alanını gerçeğe dönüştürüyor. Tasarım klasikleriyle çevrelenmek ya da farklı dönemlerdeki tarzlara ait parçaları kombine etmek istemeniz fark etmez: Modern, ferah görünümlü Metris serisi tasarımda minimalist bir yaklaşıma sahiptir ve her ortama mükemmel uyum gösterir.

Yeni Talis bataryaları: her yükseklikteki işlev için.

ComfortZone çeşitliliğine dönebilir gagaya sahip Talis 250 bataryası da dahildir. Ağzınızı çalkalarken veya saçlarınızı yıkarken size cömertçe yardımcı olur. Kolay kontrol sayesinde su akımı istediğini biçimde ayarlanabilir ve kullanım alanındaki esneklik kontrol edilebilir. Aynı zamanda 360 derece dönebilir gagaya sahip olan batarya, gaga çevresinde bulunan akış ayar kemeri ile hareket özgürlüğü sağlar.

Yeni Focus bataryaları: her yükseklikteki ev ihtiyacı için.

Focus günlük yaşamda yüksek konfor sunar. Focus 240 dönebilir gaga lavabo kullanımında yüksek özgürlük sağlar, aynı zamanda Focus 190 günlük kullanımda yüksek oranda esneklik yaratır. Misafir tuvaletleri Focus 70 gibi zarif modellerle ışıldar. Görünüm açısından Focus zariftir ve her ortama ahenkle uyum sağlar.

Yeni Metris çeşitlerini ve çok yönlü kullanım olanaklarını tanıyın.

Metris broşürü PDF 0,9 MB

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>