E-Card kullanım koşulları

Durum 06 / 2012 

E-Card işlevinin Hansgrohe SE aracılığıyla hazırlanması için şu kullanım koşulları geçerlidir.

1. E-Card hizmetleri

Hansgrohe SE web sayfasının kullanıcılarına, kullanıcının aradığı alıcılara e-posta gönderebileceği ve girdiği e-posta adreslerinden gönderi yapabileceği E-Card işlevini sunuyoruz. Kullanıcı, tarafımızca seçime sunulan E-Card resimleri ve yasal bilgiler de dahil olmak üzere mesajların içeriğini kendi belirler. Gönderi şifrelenmemiş bir biçimde gönderilir ve alıcı ile aramızdaki bir anlaşmaya dayanarak gizli kalır.

2. Sorumluluklarımız

E-Card'ın hazırlanması tarafımızca gönüllü ve ücret karşılığı olmadan yapılan, istenilen zaman durdurulabilecek veya sınırlandırılabilecek bir hizmettir. Kullanıcı tarafından girilen, alıcının e-posta adresinin doğruluğunu kontrol etmiyoruz ve e-posta veya SMS'in başarılı bir biçimde gönderileceği veya iletileceği konusunda herhangi bir garanti sunmuyoruz.

3. Kullanıcının sorumluluğu

Kullanıcı alıcının bir mesaj alma konusunda rıza gösterdiğini onaylar.
Kullanıcı yalnızca kendi tarafından, vekalet verdiği kişiler veya hesabına erişimi olan kişiler tarafından seçilen ve gönderilen mesajlar için sorumludur. Kullanıcı geçerli yasalara aykırı bir işlemde bulunamaz, yasa dışı, telif haklarını ihlal eden veya sakıncalı bir içerik gönderemez. E-Card hizmetinin kullanımının toplu e-kart veya her türlü diğer reklam ve pazarlama içerikli mesajlar veya zincirleme yollanan mektuplar için kullanımına izin verilmez.

4. Kullanıcının tutumu ile ilgili sorumluluğu

Kullanıcı sözleşme ile ilgili veya yasal olarak geçerli görevlerini yasalara göre yerine getirmekle yükümlüdür.

Bunun yanı sıra kullanıcı, kendi kullanımından kaynaklanan, üçüncü kişilerinin haklarının ihlal edilmesi ile geçerli hale gelen herhangi bir iddiadan bizi muaf tutar. Kullanıcı görevlerini, geçerli yasaları veya ahlaki kuralları ihlal ettiği takdirde kullanıcıyı bu işlevi kullanmaktan geçici veya sürekli olarak men etme hakkı bizde saklıdır.

Gizlilik politikasına dair bilgiler

E-Card işlevini kullandığınızda, gönderen ve alıcı için belirtmiş olduğunuz e-posta adresleri ve isimler ile birlikte tarafınızca belirtilmiş olan mesajı ve IP adresinizi yasal yetkiler nedeniyle ve tarafımızca oluşturulan Gizlilik politikası hakkındaki bilgiler gereğince toplayacak ve kullanacağız.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>