Bayiyi başkalarına tavsiye etme ile ilgili kullanım koşulları

Durum [●] [Ay ve yıl bilgisine sahip durum güncellenmelidir]

Bayiyi başkalarına tavsiye etme işlevinin [●][Lütfen ilgili web sayfasının işletiminden sorumlu olan ilgili Hansgrohe birimini girin.] aracılığıyla hazırlanması için şu kullanım koşulları geçerlidir.

1. Hizmetler

Sitemizin kullanıcılarına "Satıcıyı başkalarına tavsiye et" işlevini sunuyoruz. Kullanıcı, Shopfinder özelliğini kullanarak bir bayi bulabilir ve takibinde bayinin adres bilgilerini bu satıcıyı arayan kullanıcıya e-posta veya SMS yoluyla gönderebilir. Bu sırada kullanıcı alıcıları ve alıcıların adres bilgilerini (e-posta adresi veya cep telefonu numarası) kendi girer. Bundan sonra tarafımızca bir mesaj oluşturulur (bayi adres bilgileri ve gerekli yasal bilgiler). Kullanıcı SMS veya mesaj ile gönderi yapmak istediğinde değişiklik veya ilave yapamaz, e-postalar için ise mesajın konu satırı veya metin bölümüne içerik ekleyebilir. Gönderi şifrelenmemiş bir biçimde gönderilir ve alıcı ile aramızdaki bir anlaşmaya dayanarak gizli kalır.

2. Sorumluluklarımız

"Satıcıyı başkalarına tavsiye et" işlevi tarafımızca gönüllü ve ücret karşılığı olmadan yapılan, istenilen zaman durdurulabilecek veya sınırlandırılabilecek bir hizmettir. Kullanıcı tarafından girilen, alıcının adres bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmiyoruz ve e-posta veya SMS'in başarılı bir biçimde gönderileceği veya iletileceği konusunda herhangi bir garanti sunmuyoruz.

3. Kullanıcının sorumluluğu

Kullanıcı alıcının bir mesaj alma konusunda rıza gösterdiğini onaylar.

Tarafımızca hazırlanmış bayi adres bilgileri dışında, kullanıcı yalnızca kendi tarafından, vekalet verdiği kişiler veya hesabına erişimi olan kişiler tarafından seçilen ve gönderilen mesajlar için sorumludur. Kullanıcı içeriğe ilave yapabilme veya içeriği değiştirebilme konusunda geçerli yasalara aykırı bir işlemde bulunamaz, yasa dışı, telif haklarını ihlal eden veya sakıncalı bir içerik gönderemez. "Satıcıyı başkalarına tavsiye et" işlevinin toplu e-kart veya her türlü diğer reklam ve pazarlama içerikli mesajlar veya zincirleme yollanan mektuplar için kullanımına izin verilmez. 

4. Kullanıcının tutumu ile ilgili sorumluluğu

Kullanıcı sözleşme ile ilgili veya yasal olarak geçerli görevlerini yasalara göre yerine getirmekle yükümlüdür.

Bunun yanı sıra kullanıcı, kendi kullanımından kaynaklanan, üçüncü kişilerinin haklarının ihlal edilmesi ile geçerli hale gelen herhangi bir iddiadan bizi muaf tutar. Kullanıcı görevlerini, geçerli yasaları veya ahlaki kuralları ihlal ettiği takdirde kullanıcıyı bu işlevi kullanmaktan geçici veya sürekli olarak men etme hakkı bizde saklıdır.

Gizlilik politikasına dair bilgiler

"Satıcıyı başkalarına tavsiye et" işlevini kullandığınızda, gönderen ve alıcı için belirtmiş olduğunuz e-posta adresleri, cep telefonu numaraları ve isimler ile birlikte gerektiği takdirde tarafınızca belirtilmiş olan mesajı yasal yetkiler nedeniyle ve tarafımızca oluşturulan Gizlilik politikası hakkındaki bilgiler gereğince kaldıracak ve kullanacağız.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>