Axor Urquiola banyosu.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

İki kişi için iletişimsel bir alan

Banyo ve yatak alanının yaşamsal şekilde birleştirilmesi

Modern mimari, daha fazla yaşam konforu için gittikçe daha çok açıklık ve akıcı geçişlere önem veriyor. Banyo ve yatak odasının akıllı bir planlamayla birleştirilmesi sayesinde hem vücut bakımı ve dinlenme için kişisel bir alan oluşturuluyor, hem de iletişimin sağlandığı bir oda yaratılıyor. Henüz banyo planlamasında bile birkaç temel fikir göz önünde bulundurulmalıdır.

Kişisellik ve beraberlik için alan

Kişisel zevki ve dünya görüşünü yansıtan bireysel bir banyo-yaşam dünyasına, seyahatlere veya özel anlara ait seçilmiş hatıra parçaları uyumlu bir şekilde dahil olur. Bunlar, çeşitli şekil ve malzemelere açık olan bir stil karışımını yansıtır. Modern ve doğal malzemelerin kombinasyonu odayı yaşanası bir birim haline getirir.

Bitkilerin bu oda konseptinde merkezi bir rolü bulunuyor. Bir yandan içerisi ve dışarısı arasında filtre bölgesi görevi görürken, diğer yandan gerekli bireyselliği sağlıyorlar. Oda paravanlarla da kişisel ihtiyaçlara göre ayrılabilir. Yatak alanına akıcı bir geçiş sayesinde vücut bakımı, dinlenme, uyku ve yenilenme için ortak bir alan sağlanıyor.

Yeterli alan mevcutsa, ayrı küvetler ve farklı duş başlığı konforuna sahip iki duş, iki kişi için mükemmel bir banyo ambiyansı oluşturuyor. Klasik çiftli lavabo yerine iki bireysel donatılmış, karşılıklı duran lavaboyu tercih edin. Böylelikle de gerekli boş alan oluşuyor. Sonuç olarak size yaşam alanınızı kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlama imkanı sağlayan cömert bir banyo/uyku alanına sahip olursunuz.

Bireysel ayrıntılara sahip anlamlı banyo konsepti

Burada sunulan planlama konsepti Axor Urquiola banyo koleksiyonu ile gerçekleştirilmiştir. Batarya ve banyo ürünlerinin anlamlı, fantastik tasarımları kişisel stil karışımını zenginleştiriyor ve alandaki akıcı geçişler ve yumuşak şekiller sayesinde yaşamsal bir birimin bir parçası haline geliyor. Patricia Urquiola'nın hayallerdeki banyoda nostaljik eski tip banyoları anımsatan iki serbest durabilen küvet bulunuyor. Banyodaki ayrılmış alanlar kişisel istek ve ihtiyaçlara göre donatılabiliyor ve ortak, fakat buna rağmen maksimum ölçüde bireysellik sunan bir banyo keyfinin çerçevesini oluşturuyor.

Axor Urquiola ile iletişimsel banyo konsepti için detaylar

Resimler
  • Axor Urquiola duvar armatürü.
  • Destekli Axor Urquiola bataryaları.
  • Axor Urquiola çanak lavabo ve batarya.
  • Axor Urquiola duş kolonu.
  • Axor Urquiola 3 delikli lavabo bataryası.
  • Axor Urquiola duvar askısı.
  • Bitkiler.
  • Camda dekor.

Axor Urquiola ile banyo planlaması için diğer görüşler

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>