New: PowderRain by hansgrohe.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Yeni: Mikro incelikte PowderRain ile Raindance Select S

Zarif, sessiz, az su sıçratır: Kozada yeni duş keyfi

Siz de kendi içinizdeki mutluluğa geri çekilmeyi, yani “Cocooning”i sevenlerden misiniz? Öyleyse evinizde özel Spa olması fikrinden mutlaka hoşlanırsınız. Yeni hansgrohe sprey tipi PowderRain binlerce mikro incelikte damlayla sizi huzur verici bir koza gibi sarar. Yeni alanınızda geri çekilmek, hayal kurmak ve gevşemek için her şey çok zarif ve sessiz tasarlandı. İnce sprey tipi, keyifli anlarınız için geliştirildi. Kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz ve her gün eşsiz bir duş keyfinin tadını çıkarabilmeniz için.

Fısıldama ses seviyesinde mikro damlacıklar: hansgrohe ses laboratuvarında geliştirildi

PowderRain, su akımı hansgrohe ürünleri tarafından sağlandığında, nelerin mümkün olduğunu en zarif haliyle gösterir. Binlerce mikro damlacık, kendinizi adete ince bir yaz yağmuru altındaymış gibi hissetmenizi sağlar. Su, spreyler ekstra sessiz bir şekilde çıkar. hansgrohe ses laboratuvarının uzmanları, duş seslerini fısıltı seviyesine indirmeyi başardı. Günlük vücut bakımı esnasında tamamen dinlenebilmeniz için. Ayrıca PowderRain sadece hafif değil, aynı zamanda da etkili. Çok sayıdaki damlacık, duş jeli ve şampuanı etkili bir şekilde akıtır.

Mini damlalar maksimum etki, az su sıçraması ve tasarruflu

Yeni mikro spreyin suyun akış yönü, duş alırken neredeyse hiç su sıçratmayacak şekilde tasarlandı. Çok az su sıçratan bir sprey aynı zamanda şu anlama gelmektedir: daha az kireç lekesi = daha az temizlik. Dolayısıyla her banyoda sevinçle karşılanır. Özellikle de şu an şeffaf banyo modasında rağbet gören açık duşlarda. Çevreye karşı duyarlı mısınız? PowderRain’de su tüketimi azaltıldı. Bu sayede duş alırken yüzde 20 oranında su ve enerji tasarrufu elde edersiniz. Doğal duş keyfinin tadını çıkarın ve aynı zamanda doğal kaynakları koruyun!

Siz de PowderRain ile duş almak mı istiyorsunuz?

Resimler

Burada yeni seçeneklerle tanışın.

  • PowderRain’li hansgrohe duş seti.
  • PowderRain’li hansgrohe tepe duşu.
  • PowderRain’li hansgrohe duş kolonu.
  • PowderRain’li hansgrohe el duşu.
  • hansgrohe PowderRain, şampuanı akıtır.
  • hansgrohe PowderRain, çok az su sıçratır.
  • PowderRain: hansgrohe laboratuvarında test edildi.

hansgrohe el duşu, duş seti ve duş sistemlerinde PowderRain

hansgrohe yeni sprey tipini Raindance Select S duş ürün yelpazesine kattı: Dünya çapında sevilen, modern ve aynı zamanda yüksek fonksiyonellik ve güvenilirliğe sahip bir premium seri. Ürün yelpazemizde her zevk için doğru çözüm mevcut: Yeni bir el duşunun kolayca takılmasından, ankastre kontrollü komple bir duş sisteminin kurulumuna kadar. Bu ince sprey tanecikleri, Raindance Select S 120 3jet P el duşundan çıkıyor. Ayrıca sizi Rain (komple yağmur duşu) ve Whirl (hafif masaj spreyi) ile şımartıyor. Uygun bir duş barı da eklendiğinde ortaya Raindance Select S 120 3jet P duş seti çıkar. Raindance S 240 1jet P tepe duşu kuruluysa, tüm vücut mikro damlacıklar ile kaplanır. Tepe duşu, el duşu (her ikisi PowderRain ile) ve termostattan oluşan şımartıcı kombinasyonun adı: Raindance Select S 240 1jet P duş kolonu.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>