hansgrohe markasının yenilikleri

Su ile en güzel anlar.

Burada hansgrohe premium markasına ait yeni bataryaları ve eviyeleri bulabilirsiniz. Bu ürünler suya olan tutku ve Alman mühendislik sanatı ile geliştirilmiştir. Su ile buluşmalarda her gün mükemmel bir deneyim yaşatan öncü çözümleri keşfedin. Her şeyden önce, yenilikçi teknolojiler ve mükemmel tasarım şunları sağlar: Su ile en güzel anlar.

Novus bataryaları tüm banyolarda.

Çağdaş, net tasarım: Yeni hansgrohe serisi; lavabo, küvet, duş ve bide için çeşitli kullanım alanları sunmaktadır. 

hansgrohe PowderRain tepe duşu ile duş alan kadın.

Teknoloji hiç bu kadar yumuşak olmamıştı: hansgrohe, suyla en güzel anlar için PowderRain sprey tipini geliştirdi. Bu sprey tipiyle her gün zarif bir duş keyfinin tadını çıkarırsınız. 

Grafit siyah granit eviye monte edilmiştir.
Yüksek kaliteli malzeme, yeni tasarım ölçekleri belirlemekte ve zarif dokusu ile bakımıyla kullanıcıyı şımartmaktadır.
 Raindance E Showerpipe ile kadın.

 Raindance E kare biçiminde duş keyfi

Kare, stil sahibi ve iyi kombinasyon özelliği: Yüksek kaliteli Raindance E serisi, mükemmel su performansıyla etkiler ve zarif, krom ve cam yüzeylerle banyoyu zenginleştirir. Çarpıcı tasarım dikkatleri banyoya çeker ve özellikle yeni Metropol batarya serisi ile uyumlu bir şekilde kombine edilebilir. ShowerTablet'in geniş rafı ek duş konforu sunar. 

 Rain Select duş kontrolü ve el duşu.

 RainSelect: Tek duşla duş konforu

Keyifli bir duş için hansgrohe'nin en yeni kontrol merkeziyle tanışın: Tek tuşla beş su kaynağına kadar istenen sprey tipi ve iyi hissedeceğiniz sıcaklıkta. Cömert cam yüzeyler ve ince bir siluet, RainSelect tasarımına etkileyici bir karakter kazandırır. 

 Croma 280 tepe duşu ile duş alan kadın.

 Croma 280 XL tepe duşları

Yuvarlak, kombine edilebilir Allrounder'ı yeni bir boyutta yaşayın: Tek jetli Croma 280 tepe duşu RainAir yağmur duşu ile birlikte 280 mm'lik çapa sahiptir. İki farklı varyasyonda cazip fiyatlı tasarım ve geniş kapsamlı duş keyfi: tepe duşu veya duş kolonlu duş sistemi. 

 Unica Comfort ShowerSet ile kadın.

 Unica Comfort duş barı ve aksesuarları

Tüm aile için duşta daha fazla konfor ve TÜV onaylı güvenlik deneyimini yaşayın. Unica Comfort, duş ve tutma çubuğunu tek bir üründe birleştiriyor ve ayrıca güvenli duş keyfi için bir ayak desteği ve rahat bir raf sunuyor. 

 hansgrohe Metropol akan su.

 Metropol banyo bataryaları: kaliteli ve çok yönlü

Metropol batarya serisinin etkileyici tasarımını keşfedin ve hassas geometri dünyasına dalın. Hassas konturlar ve cömert alanlar, lavabo, küvetler veya duşlar için yüksek kalitede bataryaları tanımlar. Beş farklı yükseklik seçin. Kenarlar ve köşeler çok şık olabilir! 

 Kadın ve hansgrohe Metropol Classic.

 Metropol Classic: Tamamen şık banyo bataryaları

Banyonuza, klasik tarzları uyumla harmanlayan zarif Metropol Classic batarya serisiyle zarafet kazandırın. Geniş ürün yelpazesi, lavabo, küvet ve duşun sürekli değişimine olanak tanır; altın görselliğinde asil ayrıntıların şık vurguları görülür. 

 hansgrohe evye kombinasyonunun yanında çocuklar.

 Mutfak yenilikleri: Bataryalar, eviye ve kombinasyonlar

Yüksek kalitede lavabodan, üst düzey kullanım konforuna sahip ergonomik evye bataryasına kadar, evye ve bataryanın yenilikçi kombinasyonundan mutfağın kalbi için yeniliklerimizi keşfedin. İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan yeni bir mutfak içi çalışma yerinin uzun süre keyfini çıkarmak için. 

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>