AXOR markasının yeni ürünleri

Lüks duşları ve ultra-pürist banyo koleksiyonlarını keşfedin. Yeni duşları, lavabo bataryaları ve küvetleri ile, AXOR rüyalarınızdaki banyoya ulaşmanıza yardımcı olmak için yeni seçenekler sunuyor.

AXOR ShowerHeaven tepe duşu.
Öncü tasarımla yenilikçi teknolojinin birleşimi. Duş, büyüleyici su maceraları alanına dönüşüyor. AXOR'un yeni duş başlıkları ve bataryaları duşta rakipsiz. Lüks: AXOR ShowerHeaven 1200. Yeni sprey türüyle. Veya AXOR tepe duşu 350. Boyutsal olarak eşsiz.

Axor Uno banyo koleksiyonu, boru görünümüyle kusursuz pürizmi temsil eder: Radikal ölçüde işlevsel ve aynı zamanda tasarımı sadece özüne indirgenmiştir: Silindirik-geometrik elemanlar dört köşeli veya hafif kıvrımlıdır. AXOR Uno'da lavabo, duş ve küvet ürünleri bulunmaktadır. 

AXOR Montreux koleksiyonu, yüzyıl dönümü geleneğine sadıktır. Bu, 20. yüzyılın başlangıcındaki kalkınma ve gelişim dönemidir. Duş ve bataryalar, sanayi tipi üretilen ilk bataryaların tasarımını anımsatmaktadır. Modern kullanım konforlu otantik-klasik banyo koleksiyonunun yeni seçeneklerini keşfedin. 

Duşta Axor ShowerSelect.
Küçük bir düğme duş almayı artık daha da konforlu hale getiriyor.
Axor One duş kontrolü.
Axor One termostat modülünün tasarımı katı bir şekilde basitlik hedefine yöneliktir: Şekli düz, kenarları hafif yuvarlanmış, cömertçe biçimlendirilmiş: Duşta kolay ve sezgisel olarak kullanılabilen bir yapı.
Axor Citterio E ile ambiyans.
Zamana bağlı olmayan, içinde alışılmışın ve yeni olanın birleştiği bir koleksiyon. Axor Citterio E, mükemmel tasarımı ile yüksek kaliteyi zarif şıklıkla birleştirmektedir. Banyonun tüm alanları için olan ürünler, farklı stil ambiyanslarına mükemmel uyum sağlarlar.
Axor Universal banyo aksesuarları.
Axor Universal aksesuarlar programı ile banyonuza çok kişisel bir hava katarsınız: Zarif ve her zamana uygun elemanlar çok yönlü kullanılabilirler ve evrensel tasarımları sayesinde çok farklı stil dünyalarına uyum sağlarlar.
Axor Citterio Select evye bataryası kullanımdayken.

Axor'un yeni evye bataryası, evye ünitesine şıklık ve yüksek teknoloji sunuyor. İnce tasarımlı batarya, konforlu bir işleve sahip: Basma butonunu kullanarak suyu oldukça kolay bir şekilde açabilir ve kapatabilirsiniz.

AXOR'un en yeni ürünleri hakkında bilgi için:

AXOR Uno PDF 1,8 MB
AXOR Montreux PDF 3,5 MB

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
Axor. Form Follows Perfection