Axor markasının yeni ürünleri

Banyo ve mutfakta mükemmel tasarımı ve yeni bireyselliği yaşayın. Axor, uluslararası tanınmış tasarımcılar ve mimarlarla oluşturduğu başarılı koleksiyonlarına bir yenisini ekledi. Yeni olanaklarla tanışın ve sizi rüyalarınızdaki banyoya götürecek çözümleri seçin ve tabi mükemmel bir mutfak konforuna da. 

Duşta Axor ShowerSelect.
Küçük bir düğme duş almayı artık daha da konforlu hale getiriyor.
Axor One duş kontrolü.
Axor One termostat modülünün tasarımı katı bir şekilde basitlik hedefine yöneliktir: Şekli düz, kenarları hafif yuvarlanmış, cömertçe biçimlendirilmiş: Duşta kolay ve sezgisel olarak kullanılabilen bir yapı.
Axor Citterio E ile ambiyans.
Zamana bağlı olmayan, içinde alışılmışın ve yeni olanın birleştiği bir koleksiyon. Axor Citterio E, mükemmel tasarımı ile yüksek kaliteyi zarif şıklıkla birleştirmektedir. Banyonun tüm alanları için olan ürünler, farklı stil ambiyanslarına mükemmel uyum sağlarlar.
Axor Universal banyo aksesuarları.
Axor Universal aksesuarlar programı ile banyonuza çok kişisel bir hava katarsınız: Zarif ve her zamana uygun elemanlar çok yönlü kullanılabilirler ve evrensel tasarımları sayesinde çok farklı stil dünyalarına uyum sağlarlar.
Axor Citterio Select evye bataryası kullanımdayken.

Axor'un yeni evye bataryası, evye ünitesine şıklık ve yüksek teknoloji sunuyor. İnce tasarımlı batarya, konforlu bir işleve sahip: Basma butonunu kullanarak suyu oldukça kolay bir şekilde açabilir ve kapatabilirsiniz.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam