Hansgrohe markasının yenilikleri

Yenilik her zaman kuvvetli yönümüzdü.
Burada Hansgrohe markasının yeni serilerini ve ürünlerini görebilirsiniz.

İlham alın! 

Rainmaker tepe duşu altında kadın
+ Select: Dus keyfinizi seçin + klick + Rainmaker Select: Yeni bir boyutta duş + klick + Talis Select: Form ve fonksiyon tek buton ile birleştiğinde + klick + Metris Select mutfağı: Basma buton sayesinde mutfak işini mutfak keyfine dönüştürün + klick +
Raindance Select tepe duşunun altında duşun keyfine varılır -- duşun sahip olduğu sprey tipleri sadece bir basma butonuyla değiştirilebilir.

Yeni duşlarımızın sloganı "Duş keyfinizi seçin" olarak seçildi. Dahili seçim düğmesine sahip ilk Hansgrohe tepe duşu ile iki sprey tipi seçebilir, el duşunda ise üç değişik seçim yapabilirsiniz.

Metris Select evye bataryası

Sebzelerinizi güzelce serinletin: Hansgrohe yeni mutfak ustasını tanıtıyor. Banyoda size keyif veren şey, mutlaka mutfakta da sizi mutlu edecek: güzel tasarım, çok yönlü kullanım, farklı sprey tipleri.

Yeni Metris bataryaları: her yükseklikteki ihtiyaç için.

Hansgrohe banyoda daha rahat alanlar yaratıp, ComfortZone'u genişletiyor: Metris, Talis ve Focus serilerinin ferahlık veren konforlu lavabo bataryaları ile hareket ve konfor alanınız genişliyor. Elektronik yardımcılar karar vermenizi kolaylaştırıyor.

Hoş tasarımlı rafa sahip sıcaklık ve su ayarlayıcı: Ecostat Select termostatı

Form ve fonksiyonun yeni ortak hayatı: Bu termostat duşta sadece ısı ve su miktarını oldukça özel olarak kontrol etmemektedir. Buna ek olarak, her tip duş malzemelesi için cömert bir kullanım alanı sunmaktadır.

Hansgrohe'nin yeni duş sistemleri banyoda yüksek hareket özgürlüğü sağlıyor

Önceden monte edilmiş duş sistemleri sayesinde banyoda artık daha fazla keyif veren duş deneyimi ve hareket etme özgürlüğü. Biçim, yükseklik ve sprey tipi çeşitliliğinin keyfini çıkarın.

Bir hanım Raindance Select duş kolonunu kullanarak duş alıyor

Duş alan insanlar kadar özel bir duş kolonu. Tepe duşundan yaz yağmuru ışıldayarak gelirken el duşu ile sevdiğiniz sprey türünü bir basma butonu ile seçebilirsiniz. Aynı zamanda yeni çıkan Ecostat Select termostatın rafında duş gereçleriniz için bolca yer var.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam