hansgrohe markasının yenilikleri

Su ile en güzel anlar

Burada hansgrohe premium markasına ait yeni bataryaları ve duşları bulabilirsiniz. Bunları suya olan tutku ve Alman mühendislik sanatı ile geliştirdik. Kolay butonlu, yenilikçi hansgrohe teknolojisi Select'i keşfedin. Duşta, lavaboda, evyede basma butonlu kullanım kolaylığı için.

Rainmaker tepe duşu altında kadın
+ Select: Dus keyfinizi seçin + klick + Rainmaker Select: Yeni bir boyutta duş + klick + Talis Select: Form ve fonksiyon tek buton ile birleştiğinde + klick + Metris Select mutfağı: Basma buton sayesinde mutfak işini mutfak keyfine dönüştürün + klick +
Raindance Select tepe duşunun altında duşun keyfine varılır -- duşun sahip olduğu sprey tipleri sadece bir basma butonuyla değiştirilebilir.

Yeni duşlarımızın sloganı "Duş keyfinizi seçin" olarak seçildi. Dahili seçim düğmesine sahip ilk Hansgrohe tepe duşu ile iki sprey tipi seçebilir, el duşunda ise üç değişik seçim yapabilirsiniz.

Metris Select evye bataryası

Sebzelerinizi güzelce serinletin: Hansgrohe yeni mutfak ustasını tanıtıyor. Banyoda size keyif veren şey, mutlaka mutfakta da sizi mutlu edecek: güzel tasarım, çok yönlü kullanım, farklı sprey tipleri.

Yeni Metris bataryaları: her yükseklikteki ihtiyaç için.

Hansgrohe banyoda daha rahat alanlar yaratıp, ComfortZone'u genişletiyor: Metris, Talis ve Focus serilerinin ferahlık veren konforlu lavabo bataryaları ile hareket ve konfor alanınız genişliyor. Elektronik yardımcılar karar vermenizi kolaylaştırıyor.

Hoş tasarımlı rafa sahip sıcaklık ve su ayarlayıcı: Ecostat Select termostatı

Form ve fonksiyonun yeni ortak hayatı: Bu termostat duşta sadece ısı ve su miktarını oldukça özel olarak kontrol etmemektedir. Buna ek olarak, her tip duş malzemelesi için cömert bir kullanım alanı sunmaktadır.

Hansgrohe'nin yeni duş sistemleri banyoda yüksek hareket özgürlüğü sağlıyor

Önceden monte edilmiş duş sistemleri sayesinde banyoda artık daha fazla keyif veren duş deneyimi ve hareket etme özgürlüğü. Biçim, yükseklik ve sprey tipi çeşitliliğinin keyfini çıkarın.

Bir hanım Raindance Select duş kolonunu kullanarak duş alıyor

Duş alan insanlar kadar özel bir duş kolonu. Tepe duşundan yaz yağmuru ışıldayarak gelirken el duşu ile sevdiğiniz sprey türünü bir basma butonu ile seçebilirsiniz. Aynı zamanda yeni çıkan Ecostat Select termostatın rafında duş gereçleriniz için bolca yer var.

Rainmaker Select tepe duşu ile duş alan adam.
Yumuşak yağmur spreyi veya ferahlatıcı şelale? Duş keyfinizi basma butonu ile kontrol edin. İki farklı sprey tipi arasından seçin ve yeni bir duş boyutuna dalın! Bu XXL tepe duşunun net, modern tasarımı da sizi heyecanlandıracaktır.
Yeni Select bataryası ile butona basarak su.
Butona basarak su açma ve kapama! Lavaboda da bu yenilik açıkça daha fazla kullanım konforu sağlar. Select teknolojisine sahip yeni nesil hansgrohe bataryaları volansız da kullanılır. Böylece stil ve işlev en modern şekilde bütünleşir.
Yenilik: hansgrohe Select evye bataryaları.
Tümü günlük mutfak iş akışında. Yeni Metris Select ve Talis Select bataryaları ile tasarım gurmeleri su akışını artık son derece ergonomik şekilde başlatır ve durdurur. Evye bir ComfortZone haline gelir - yemek pişirmek, doldurmak veya temizlemek keyif verir.
hansgrohe'den yeni ürünler.
Kolayca keyfiniz yerine gelsin. hansgrohe duş klasiği Croma'yı şimdi Select teknolojisi ile donattı. Bu, bütün ailenin çok yönlü duşların keyfini çıkartabileceği anlamına geliyor. basitçe bir butona basarak. Peki yeni duş başlıklarının tasarımı nasıl? Herkese keyif verecektir!
hansgrohe Unica Comfort duş çubuğu komple çözüm.
Tüm aile için daha fazla tutuş ve sabitlik: Unica Comfort ile duşta ve küvette herkes kendini güvende hisseder.

hansgrohe Select neden bu kadar keyif verir?

  • Bataryalar, duşlar ve sprey tiplerini bununla hızlı sezgisel ve konforlu şekilde kontrol edersiniz.
  • Kolayca basılan düğme, tüm nesillere keyif verir. Bedensel engelli kişiler için ergonomik kullanım idealdir.
  • Seçme butonu veya volan, ek elektrik tüketimi olmayan mekanik işleve sahiptir. Sağlamdır ve kapsamlı bir stres kontrolünden geçirilmiştir. Uzun yıllar keyfini çıkartmanız için.
  • Ürün seçiminiz için seçenekler çok geniştir: hansgrohe size tüm stillerdeki banyo ve mutfak için çok yönlü bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>