Sürdürülebilir Hansgrohe Group, doğada altı ayak.

Girişimle ve sorumlulukla sürekli üretken

Tam kapsamlı ekolojik ve sosyal bakış

hansgrohe duşu ya da bataryası satın alanlar, aldıkları ürünün güzel ve uzun ömürlü olduğuna emin olabilirler. Ancak çok daha fazlası var: Hansgrohe Group ilk fikirden ambalaja kadar hiçbir şeyi şansa bırakmaz. Burada kaynaklar korunarak üretilir ve bu üretim, insanın odak noktası olarak görüldüğü iş yerlerinde yapılır. Peki ya şirket politikası? Geleceği gören, adil bir yapıya sahiptir. 

Hansgrohe Group’un çalışanları, sürdürülebilir sprey araştırması.

Hansgrohe Group bulunduğu çevrelerde sürdürülebilirlik doğrultusunda düşünür ve hareket eder. Bu, hem bütün üretim süreci için hem de çalışanların ve kaynakların dikkatli bir şekilde kullanımı için geçerlidir. 

Sorumlu şirket yönetimi, Hansgrohe Group.

Hansgrohe’de öne çıkan sonuçlar listenin başında yer almaktadır. Temelden zirveye kadar herkes yönetimden, çevreden ve toplumdan oluşan başarılı üçlüde çalışır. 

Hansgrohe Group’un sürdürülebilir projesi.

Hansgrohe Group ayrıca ticari çıkarlardan bağımsız faaliyetlerde de yer alır. Sosyal ve ekolojik projeler için tüm gücüyle çalışır. 

Sürdürülebilir EcoSmart teknolojisi, Hansgrohe Group.

Hansgrohe’nin yenilikçi çalışanları, evlerde veya otellerde değerli kaynakları koruyan bataryaları ve duşları geliştirir. Bu hem çevre için hem de bütçe için faydalıdır. 

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>