Yenilik: hansgrohe Select evye bataryaları.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Metris Select ve Talis Select evye bataryası

Konfor akışlı batarya nesli

Basit en iyi reçetedir. Yeni Metris Select ve Talis Select evye bataryaları ile suyu basma butonu ile kontrol edersiniz. Bir kez basın: Su akar, yeniden basın: Su durur. Select Tuşu ile modern evye bataryaları anında açılır veya kapatılır. Ve sadece parmaklar ile değil, elinizin tersiyle, kolunuzun ön kısmı veya dirseğinizle. Bu sadece kullanım kolaylığı değildir aynı zamanda değerli kaynakların tasarrufunu sağlar. Yemek pişirmeyi sevenler teyit ederler: Akıllı tuş ile günlük mutfak işi elden çok iyi akar.

Seçme butonunun bir (iki spreyli) el duşu ile kombinasyonu ile tüm iş adımlarının nasıl bütünleştiğini yaşayın. Böylece yemek pişirme, bulaşık yıkama, doldurma veya temizliği yarım metre ek hareket özgürlüğü ile hızla başarırsınız. Hem de tek el ile. Ve Metris ve Talis Select tasarımı? Sadece iyi.

Evyede yeni kullanım coşkuları

Elde mükemmel, ödülle taçlanan tasarım: Buradan Metris Select evye bataryaları hakkında her şeyi öğrenin.

İnce çok yönlü yetenek, seçkin karakter: Buradan Talis Select evye bataryaları hakkında her şeyi öğrenin.

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>