Yeni Select bataryası ile butona basarak su.

Flash Player'ı buradan indirin (link)

Talis Select banyo bataryaları

Butona basarak su açma ve kapama

Artık lavaboda da yüksek kullanım konforu. Her iki banyo batarya serisi Talis Select S ve Talis Select E hansgrohe tarafından Select-Teknolojisi ile donatılmıştır. Bu şu anlama gelir: Butona basarak suyu rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Kumanda kolu olmadan kullanılabilen yeni batarya nesli yenilikçi stil diliyle şaşırtır. Bu lavaboya tasarımsal ve işlevsel sadelik kazandırır. Ve kaynak tasarrufuna yardımcı olur. Çünkü değerli ıslaklık buton ile saniyeler içinde kapatılır. Ve su sıcaklığı? Döndürerek ayarlanır.

Talis (Select) S ve E: Lavaboda konfor mucizesi

Resimler

„S“ yuvarlak tasarım, „E“ köşeleri yuvarlatılmış tasarım için belirlenmiştir.

Minimalist tasarım, yüksek kullanım konforu

Select teknolojisine sahip yeni batarya nesli parmak, el veya dirsekler ile kullanılabilir. Farklı gaga yükseklikleri bataryaların her lavabo tipi ile "uyumlu" olmalarını sağlar. Talis Select S lavabo bataryaları 80, 100 ve 190 mm yüksekliklerde temin edilebilir. Talis Select E modelinde de farklı yükseklikler (110 ve 240 mm) gaga ve lavabo arasında güzel bir boş alan yaratır. hansgrohe bunu ComfortZone olarak adlandırır.

Şimdi kendiniz deneyin: hansgrohe ComfortZone Test size uygun lavabo ve batarya kombinasyonları gösterir. Genel görünümün uyumlu olması ve can sıkıcı su sıçramalarının geçmişte kalması için.

Karakteristik pin volan veya dönebilir gagaya sahip Talis tasarımını tercih ediyorsunuz? Klasikler de ürün yelpazesinde kalır - bunlardan bazıları yeni tasarımlı (Talis S ve E).

Size mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek için Hansgrohe Çerezler kullanmaktadır. Ayarlarınızı değiştirmeden sitede gezinmeye devam ederseniz, Çerez kullanım şartlarını kabul etmiş olacaksınız.

Tamam
<% } //bolIsPublishMode %>